SUSISIEKITE:

+370 685 60010

LT
EN RU
vidpadžiai žiemos sportui

Čiurnos įtvarai

 
Čiurnos įtvaras būna reikalingas esant įvairiems negalavimams: lėtiniam čiurnos sąnario nestabilumui, čiurnos raiščių patempimui, plyšimui, po išorinio ir / ar vidinio kulkšnelio lūžių, po operacinio gydymo ar reabilitacijos metu.

Ortopedinis įtvaras užtikrina čiurnos stabilumą, amortizuoja judesius ir mažina tinimą. Šiuolaikinėmis technologijomis gaminami čiurnos įtvarai nevaržo sąnario judesių, puikiai sugeria drėgmę ir labai greitai ją išgarina. Elastinis įtvaras yra ypač tamprus ir  malonus dėvėti.

Siūlome ir sportui pritaikytus įtvarus, kurie suteikia papildomą stabilumą ir imobilizaciją. Įtvaro padas yra besiūlis ir plonas, todėl puikiai prisitaikys tiek sportinėje tiek kasdienėje avalynėje. Toks įtvaras ypač aktualus futbolui ir krepšiniui, nes šitose sporto šakose dažnai reikalinga stipri čiurnos sąnario apsauga nuo kryptelėjimų tiek į išore, tiek ir į vidų.

Jeigu Jums reikalingas čiurnos įtvaras po operacinio gydymo, reabilitaciniu periodu ar sportui, pas mus tikrai išsirinksite būtent Jums tinkamiausią gaminį.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus

Sužinokite daugiau apie šias paslaugas