SUSISIEKITE:

+370 685 60010

LT
EN RU
vidpadžiai žiemos sportui

Ortopedinė avalynė

 
Pastebėjus, kad vaikas stato pėdas neteisingai ar skundžiasi kojų skausmu, rekomenduotina kreiptis į ortopedą ir vaikui atlikti pėdų tyrimą. Minėtini simptomai gali signalizuoti apie deformacijas: šleivapėdystę, plokščiapėdystę ir kitus sutrikimus, kuriuos reikia gydyti. Jei vaikas tikrai turi problemų su pėdutėmis, tikėtina, kad ortopedas jam lieps avėti ortopedinę avalynę. 
 
„Pes Planus“ klinikoje galima rasti kokybišką ortopedinę avalynę, skirtą vaikams. Ortopedinė avalynė puikiai tinka ne tik tiems, kurie turi rimtų deformacijų bei sutrikimų, bet ir tiems, kurie greitai pavargsta, skundžiasi pėdų skausmu. 
 
Siūlomos ortopedinės vaikų avalynės asortimentas: pirmieji batukai, žemos atviros basutės, žemos uždaros basutės, aukštos atviros basutės, aukštos uždaros basutės..
 
„Pes Planus“ neprekiauja ortopedine avalyne suaugusiems, tačiau ir jiems turi ką pasiūlyti. Tai komforto avalynė – žymiai patogesnė ir tinkamesnė vaikščiojimui nei įprasti batai. Jei jaučiamas poreikis į komforto avalynę galima dėti ortopedinius įdėklus ir rezultatas bus lyg nešiojant individualią ortopedinę avalynę. 
 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus

Sužinokite daugiau apie šias paslaugas