Tiek profesionaliems sportininkams, tiek ketinantiems pradėti sportuoti rekomenduojame atlikti profesionalius tyrimus, kurie padės parinkti individualiai Jums tinkamą sportinę avalynę ir apsaugos Jūsų pėdas nuo rimtų traumų.

Kodėl rekomenduojama atlikti šį tyrimą?

Modernus statinis, eisenos ir dinaminis pėdų tyrimas tiksliai nustato žmogaus pėdoms tenkančias apkrovas, judėjimo techniką bėgimo stilių, galimus judamojo aparato sutrikimus. Įvertinus šiuos analizės rezultatus, patyrę specialistai patars, kaip teisingai pasirinkti avalynę ir kokie sportiniai bateliai nežalos sportininko kojų. Ypač atsakingai pasirinkti sportinius batus turi pradedantieji bėgikai, nes teisinga sportinė avalynė – svarbiausias bėgikų įrankis. Tik tinkamai pėdą apgaubiantys sportiniai batai gali duoti efektyvius bėgimo rezultatus ir sumažinti traumų riziką. Daugumos žmonių pėdos ir bėgimo stilius labai skiriasi, tad profesionalūs ortopediniai tyrimai reikalingi be išimties visiems, siekiantiems išsaugoti, o ne žaloti, savo kojas.

Kaip tai atliekama?

Dar prieš pradedant Jums pasirinkti tinkamiausią avalynę, bus atliekamas tyrimas basomis, kurio metu videokameros bei bėgimo takelyje esantys sensoriai padės įvertinti kūno biomechaniką, eiseną bei laikyseną, pėdoms tenkančias apkrovas, nustatys pėdos tipą, leis analizuoti jaučiamų skausmų priežastis. Po to specialistas paprašys Jūsų lengvai bėgti jau turimais ar naujai įsigytais sportiniais bateliais. Tokiu būdu sensoriai ir specialios videokameros tiksliai nustatys bėgimo stilių pėdų bei atskirų kūno dalių reakcija į tuo metu avimą avalynę.

Taigi, prieš perkant sportinius batelius, rekomenduojame atvykti į mūsų kliniką ir su kvalifikuotų specialistų pagalba išsiaiškinti savo pėdos būklę. Nes tik taip galėsite išvengti greito nuovargio, įvairių traumų bei susirgimų tokių, kaip antkaulio uždegimas, Achilo sausgyslės ar raumenų patempimų ir plyšimų ir kt.

Tyrimo kainos ir rekomendacijos:

Stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimo trukmė 1 valanda. Kaina 60 € ( į kainą įskaičiuotas vienų sportinių batelių įvertinimas .Už kiekvieną papildomą batelių porą  5€ ). Jei tyrimas jau atliktas ir atvykstama tik batelių įvertinimui - už kiekvieną batelių porą 5 €. (Būtina trumpa sportinė apranga ir švarūs bateliai. Persirengsite atvykę pas mus).
Išankstinė registracija į  tyrimą  telefonu +370 685 60010 arba savarankiškai internetu.

Vaikus ir jaunuolius  iki 18 metų prašome atvykti kartu su tėvais ar kitais suaugusiais asmenimis.

 Pasiteiraukite apie paslaugą