Splint to stabilize a finger joint
SKU: 1008
Manufacturer: DeRoyal
Recomendation: esant Swan Neck, Boutonniére, „Mallet“ deformacijoms, spyruokliuojančiam pirštui, lateralinės deviacijos mažinimui arba nukrauti „spyruokliuojantį pirštą“ (Trigger finger, Stenosing tenosynovitis)
The order will be fulfilled only after you consult a specialist. We are located in T. Sevcenkos str. 16H, Vilnius.
All fields served in the form will be used to prepare a personalized proposal.
Price:
20.00€
+370 685 60010

Stabilizuoja, nuima apkrovas nuo tarpfalanginių sąnarių ir juos koreguoja. „Oval 8” gerina rankos funkciją, be to, nesukelia griozdiškumo jausmo. Įtvaras pagamintas iš 1,6 mm polipropileno (PP), todėl yra higieniškas, patogus ir lengvai valomas. Gali būti individualiai pritaikomas pasinaudojant karšto oro fenu. Parduodami po vieną arba dėžutėmis su 44 atskirai supakuotais vienetais. Galimi dydžiai: 2-15. Indikacijos: Gulbės kaklo (angl. Swan Neck) deformacijos, Sagos-klipos (Boutonniére) ir „Mallet“ deformacijos, lateralinės deviacijos mažinimui arba nukrauti „spyruokliuojantį pirštą“ (angl. Trigger finger, Stenosing tenosynovitis).

Finger orthoses - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Finger orthoses yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

There are no reviews for this product.
Write a review
BadExcellent

Related Products