Čiurnos pėdos įtvaras( batas) AIR WALKER
Prekės kodas: 07966
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • Achilo sausgyslės plyšimas; • kulkšnelių lūžiai; • distalinis šeivikaulio lūžis; • poopeacinis gydymas; • stiprus čiurnos raiščių ir minkštųjų audinių pažeidimas; • čiurnos kaulų ir padikaulių lūžiai.
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu T.Ševčenkos g. 16H, Vilnius.
Visi patiekti laukeliai formoje bus naudojami suasmeninto pasiūlymo paruošimui.
Kaina:
176.00€
+370 685 60010

Potrauminis batas savo sudėtyje turi integruotas oro pagalves, kurios užtikrina čiurnos saugumą ir stabilumą, o reguliuojamas oro pagalvių slėgis garantuoja optimalią kompresiją ir tinimo mažinimo efektą. Bato korpuso konstrukcija sukurta taip, kad saugiai imobilizuotų apatinę kojos sritį optimaliu 90 laipsnių kampu. Dėka pasirenkamos kulno platformos, plantarinės fleksijos pozicija gali būti reguliuojama. Šis batas saugiai uždaromas ir fiksuojamas velcro juostų pagalba, o esant poreikiui kojos pirštų apsauga gali būti reguliuojama ar visai nuimama. Kita labai svarbi funkcija yra smūgius sugeriantis ir nuo slydimo apsaugantis padas, o dėka keleto įpjovimų aule, aulo kraštas išlieka lankstus ir yra išvengiama nemalonaus spaudimo. Kadangi batas yra lengvas ir turi orui pralaidžią rėmo konstrukciją, jis yra itin komfortiškas dėvėti.

Dydis S M L XL
Batų dydis 36-38 39-42 43-45

≤45

 

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus