Įtvaras NEURODYN DYNAM-X-ACTIVE
Prekės kodas: 07851
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • lengvas ir (vidutinis – sunkus) spastinis pėdos fleksorių paralyžius; • kvadratinio šlaunies raumens silpnumas; • liumbalinės dalies nugaros smegenų šaknelių pažeidimas. • pooperacinis gydymas;
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu T.Ševčenkos g. 16H, Vilnius.
Visi patiekti laukeliai formoje bus naudojami suasmeninto pasiūlymo paruošimui.
Kaina:
557.00€
+370 685 60010

Šis įtvaras palaiko pėdą optimalioje 90 laipsnių pozicijoje bei suteikia blauzdos tiesimo per kelio sąnarį efektą. Specialaus integruoto ratuko dėka, pėdos perėjimas pakėlimo fazėje tampa darnus ir tikslus, todėl skatinama fiziologiškai taisyklingesnė eisena ir sumažėja kritimo rizika.  Savo sudėtyje šis įtvaras turi specialų orui pralaidų paminkštinimą ties blauzdos sritimi, tad yra sumažinamas spaudimas. Taip pat svarbu pabrėžti, kad įtvaras turi aukštos kokybės puikiai prie pėdos prisitaikantį anglies pluošto ortopedinį vidpadį, todėl yra lengviau pritaikomas avalynei.

Dydis S M L
Batų dydis 35-38 39-42 43-46

Čiurnos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Čiurnos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus