Kelio įtvaras GENU PLUS
Prekės kodas: 07097
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • girnelės chondropatija ir osteoartritas su tendinopatija; • kelio sąnario reumatas; • femoropateliarinė artrozė; • priekinio kryžminio raiščio nepakankamumas; • raumenų distrofija; • keturgalvio raumens parezė • potrauminis, pooperacinis, reablitacinis periodas.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Kompresinis kelio įtvaras su integruota silikonine žiedo formos pelote ir šoniniais spiraliniais sutvirtinimais gerai imobilizuoja kelio sąnarį bei prilaiko ir sutvirtina girnelę. Papildomai integruotas girnelės raištis suteikia dar stipresnę girnelės fiksaciją. Specialios mezgimo technologijos dėka, pakinklio srityje nesusidaro raukšlių ir yra aktyvinama kraujotaka bei propriorecepcija. Propriorecepcijos stimuliavimas turi teigiamą efektą sensomatorinei sistemai bei raumenų kontrolei. Kompresija gerina kraujotaką, limfos tekėjimą ir mažina tinimą. Šio įtvaro gamyboje naudojamos medžiagos leidžia odai kvėpuoti ir gerai išgarina drėgmę.

 

Dydis

1

2

3

4

5

6

7

Apimtis po keliu (14 cm)

Iki 28

Iki 31

Iki 34

Iki 37

Iki 40

Iki 43

Iki 46

Apimtis virš kelio (14 cm)

Iki 38

Iki 41

Iki  44

Iki 47

Iki 50

Iki 53

Iki 56

Kelio įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).