Klubo įtvaras COXA-HIT
Prekės kodas: 07480
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • konservatyvus klubo sąnario gydymas; • klubo sąnario artroskopija; • artrozė; • pooperacinis gydymas po klubo sąnario endoprotezavimo.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Modernaus dizaino klubo įtvaras savo sudėtyje turi integruotą pagalvėlę, suteikiančią šildantį bei šaldantį efektą, kuris itin veiksmingas derinant jį kartu su kineziterapijos procedūromis. Įtvaro dėka klubo sąnarys stabilizuojamas,  taip pat gerinama sąnarį gaubiančių raumenų koordinacija ir propriorecepcija. Tinkama kompresija  sumažina pooperacinių hematomų riziką ir sukuria nežymų klubo sąnario atitraukimo efektą, kas yra labai svarbus po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos, kadangi siekiant išvengti klubo išnirimo draudžiama kryžiuoti kojas ir atlikti vidinę rotaciją. Įtvaras pagamintas iš elastinės kvėpuojančios medžiagos ir yra tvirtinamas velcro juostų pagalba, tad jį itin patogu dėvėti tiek dieną, tiek nakties metu.

Įtvaras parenkamas arba dešinei arba kairei pusei.

Dydis S M L XL XXL XXL
Apimtis 5 cm žemiau juosmens( cm) 80-90 90-100 100-110 110-120 120-130

≤ 130

 

Klubo įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Klubo įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėse Vilniuje  adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).