Klubo įtvaras COXA-HIT
Prekės kodas: 07480
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • konservatyvus klubo sąnario gydymas; • klubo sąnario artroskopija; • artrozė; • pooperacinis gydymas po klubo sąnario endoprotezavimo.
Užsakymas pradedamas vykdyti tik po specialisto konsultacijos. Jums reikia atvykti adresu T.Ševčenkos g. 16H, Vilnius.
Visi patiekti laukeliai formoje bus naudojami suasmeninto pasiūlymo paruošimui.
Kaina:
97.00€
+370 685 60010

Modernaus dizaino klubo įtvaras savo sudėtyje turi integruotą pagalvėlę, suteikiančią šildantį bei šaldantį efkektą, kuris itin veiksmingas derinant jį kartu su kineziterapijos procedūromis. Įtvaro dėka klubo sąnarys stabilizuojamas,  taip pat gerinama sąnarį gaubiančių raumenų koordinacija ir propriorecepcija. Tinkama kompresija  sumažina pooperacinių hematomų riziką ir sukuria nežymų klubo sąnario atitraukimo efektą, kas yra labai svarbus po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos, kadangi siekiant išvengti klubo išnirimo draudžiama kryžiuoti kojas ir atlikti vidinę rotaciją. Įtvaras pagamintas iš elastinės kvėpuojančios medžiagos ir yra tvirtinamas velcro juostų pagalba, tad jį itin patogu dėvėti tiek dieną, tiek nakties metu.

Įtvaras parenkamas arba dešinei arba kairei pusei.

Dydis S M L XL XXL XXL
Apimtis 5 cm žemiau juosmens( cm) 80-90 90-100 100-110 110-120 120-130

≤ 130

 

Klubo įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Klubo įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus