MANU - HIT POLLEX - riešo įtvaras
Prekės kodas: 07645
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
Rekomenduojama: • stiprus riešo sąnario patempimas; • riešo kaulų traumos; • riešo tunelinis sindromas; • skausmingi laivelio pakitimai; • artrozė; • riešo nestabilumas; • sausgyslių uždegimas; • nykščio MCP sąnarį supančio ulnarinio lateralinio raiščio pažeidimas; • radialinio nervo paralyžius sąlygojantis „Krentančios plaštakos“ sindromą ir prastą nykčio atitraukimo funkciją; • po riešo operacijų; • po gipsinės longetės nuėmimo ar operacinio gydymo.
Kaina:
Kiekis:
+ -

Anatomiškai išformuotas, ties riešo sritimi specialia technika išmegztas įtvaras tolygiai priglunda ir užtikrina optimalią fiksaciją bei patogumą jį dėvint, o tinkamos kompresijos dėka suaktyvinama veninė kraujotaka ir limfos nutekėjimas. Delno ir viršutinėje plaštakos dalyse esančios išimamos individualiai reguliuojamos aliumininės plokštelės gerai imobilizuoja riešo sąnarį, riboja jo judėjimo funkciją, tačiau leidžia laisvai judinti visus plaštakos pirštus. Papildomai pirmojo piršto srityje integruota nykštį apgaubianti metalinė plokštelė tvirtai imobilizuoja pirštą. Įtvaras sumažina riešakauliams, nykščiui ir raiščiams tenkančias apkrovas, todėl yra apsaugoma nuo pakartotinio riešo ir nykščio traumavimo. Šis riešo įtvaras reguliuojamas penkiomis neelastingomis juostelėmis, tad neperspaudžia odos ir netrikdo kraujotakos. Specialus  pluoštas puikiai išgarina drėgmę ir leidžia odai kvėpuoti.

 

Dydis

XS

S

M

L

XL

Apimtis per riešą ( cm)

≤ 15

15-17

17-19

19-22

≥   22

Riešo - plaštakos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Riešo - plaštakos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinių prekių kokybės ir kainos internetu santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre. Įtvarai gali būti įsigyjami iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu arba parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Įtvarai siunčiami į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus kojų, rankų, stuburo ir kt. įtvarų pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).