Šioje kategorijoje gali būti randamas kaklo, nugaros, rankos, kojos įtvaras.

Ortopediniai įtvarai – tai ortopedijos priemonės, kurias gamina ortopedas technikas. Įtvaras  rekomenduojamas patyrus lūžį, pasitempus sausgysles, raiščius, po operacijos ir kt. Jei asmuo patyrė insultą ir kurį laiką negali valdyti vienos iš galūnių, profesionalus ortopedas technikas pagamins idealiai tinkantį įtvarą, padėsiantį kasdienybėje. Svarbu paminėti, kad tokio tipo įtvaras vienareikšmiškai gaminamas tik pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į žmogaus sudėjimą, poreikius ir galimybes.

Individualūs įtvarai gaminami ir sportininkams, patyrusiems, veido traumas (nosies, žandikaulio lūžiai) kuomet veido kaulai turi būti ypač apsaugoti.

Jei  patirta  trauma  nereikalauja individualaus įtvaro, „Pes Planus“ klinikoje galima įsigyti ir standartinį. Individualių įtvarų kaina gali lenkti standartinius įtvarus, kadangi jų gamyba užima daugiau laiko ir reikalauja daugiau darbo. Tačiau šiandien rinkoje taip pat parduodami pagal pažangias technologijas pagaminti elastiniai ir kitų rūšių ortopediniai įtvarai, universaliai tinkantys visiems, turintiems sveikatos problemų po įvairių traumų ar operacijų.

Mūsų prekių kataloge internetu arba parduotuvėje Vilniuje galite įsigyti reikalingą įtvarą kojai, rankai, stuburui ar kaklui. Savo klientams siūlome įvertintų Europos gamintojų (Omnimed, Mediroyal, Sporlastic, ir kt.) produktus, pagamintus pagal visus ortopediniams gaminiams taikomus reikalavimus.

 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus

Pristatome naujieną: vokiečių gamintojo SPORLASTIC įtvarus