Šioje kategorijoje gali būti randamas kaklo, nugaros, rankos, kojos įtvaras.

Ortopediniai įtvarai – kas tai ir kada jų reikia?

Ortopediniai įtvarai – tai ortopedijos priemonės, kurias gamina ortopedas technikas. Medicininis įtvaras  rekomenduojamas patyrus lūžį, pasitempus sausgysles, raiščius, po operacijos ir kt. Jei asmuo patyrė insultą ir kurį laiką negali valdyti vienos iš galūnių, profesionalus ortopedas technikas pagamins idealiai tinkantį įtvarą, padėsiantį kasdienybėje. Svarbu paminėti, kad tokio tipo įtvaras vienareikšmiškai gaminamas tik pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į žmogaus sudėjimą, poreikius ir galimybes.

Individualūs ortopediniai įtvarai sportui

Individualūs įtvarai gaminami ir sportininkams, patyrusiems, veido traumas (nosies, žandikaulio lūžiai) kuomet veido kaulai turi būti ypač apsaugoti. 

Universalūs – standartiniai įtvarai

Jei  patirta  trauma  nereikalauja individualaus įtvaro, „Pes Planus“ klinikoje galima įsigyti ir standartinį. Medicininių įtvarų kaina gali lenkti standartinius įtvarus, kadangi jų gamyba užima daugiau laiko ir reikalauja daugiau darbo. Tačiau šiandien rinkoje taip pat parduodami pagal pažangias technologijas pagaminti elastiniai ir kitų rūšių ortopediniai įtvarai, universaliai tinkantys visiems, turintiems sveikatos problemų po įvairių traumų ar operacijų. 

Vertinantiems kokybę – platus pasirinkimas

Mūsų prekių kataloge internetu arba parduotuvėje Vilniuje galite įsigyti reikalingą medicininį įtvarą kojai, rankai, stuburui ar kaklui. Savo klientams siūlome įvertintų Europos gamintojų (Omnimed, Mediroyal, Sporlastic, ir kt.) produktus, pagamintus pagal visus ortopediniams gaminiams taikomus reikalavimus.

 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus

Pristatome naujieną: vokiečių gamintojo SPORLASTIC medicininius įtvarus