Akies protezas

Siekiant atkurti estetinę akies funkciją, sumažinti paciento socialinę atskirtį, padidinti savivertę ir integraciją į visuomenę gali padėti  akies ir jos srities protezas.

Kosmetinę funkciją atliekančių akies ir jos srities  protezų gamyba paremta šiuolaikinėmis technologijomis tam, kad dirbtinė akis ir aplink ją esanti sritis kuo mažiau skirtųsi nuo tikrųjų paciento akių ir suteiktų jam didesnį pasitikėjimą savimi.

Akies srities protezas pagamintas iš įvairaus kietumo silikono, kuris sukuria artimesnį prisilietimo pojūtį tikrajai odai, bei kitos sintetinės protezavimo medžiagos. Akies obuolys kuriamas iš stiklo taip, kad kuo mažiau vizualiai skirtųsi nuo turimos akies.

Akių protezavimas Vilniuje, ortopedijos medicinos centre ,,Pes Planus“, vykdomas individualiai kiekvienam pacientui: akies protezui suteikiama spalva, veido išraiška, kuri atspindi kasdienes žmogaus emocijas ir būseną.

Akiduobėje akies protezas tvirtinamas naudojant specialias medžiagas, kurios yra parenkamos pagal paciento organizmo reakcijas į medžiagas ar specialius implantus.

Akies srities protezo priežiūra - nesudėtinga, tačiau rekomenduojama vidutiniškai kas 3 metus pakoreguoti akies protezą, kad jis išliktų tinkamai pritaikytas prie besikeičiančio organizmo.

Akies protezas paprastai pagaminamas per 1-2 savaites.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus