Skersinio skliauto pelotės
Prekės kodas: RB1003397
Gamintojas: Tacco (Vokietija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Karantino laikotarpiu galimas vėlavimas.
Rekomenduojama: • pėdos skersinio skliauto suplokštėjimas; • didžiojo piršo deformacija (Hallux valgus); • pėdos skausmai (metatarsalgija); • nuospaudos po padikauliais.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šios odinės, priklijuojamos, neslystančios skersinio skliauto pelotės lengvai pritaikomos žemakulnei ir aukštakulnei avalynei. Jų dėka formuojamas skersinis pėdos skliautas, todėl neleidžiama atsirasti nuospaudoms ir pėdos skausmams ir taip pat užkertamas kelias didesnės Hallux valgus deformacijos atsiradimui.

 

Dydis

1

2

3

4

Batų dydis

35-37

38-40

41-43

44-46

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).