Silikoninė deformuoto nykščio apsauga su sidabru
Prekės kodas: SI7001
Gamintojas: OMNIMED (Šveicarija)
Rekomenduojama: • pirmo kojos piršto iškrypimas – Hallux Valgus deformacija; • nuospaudos; • po Hallux Valgus operacijų; • kai dėl minėtos deformacijos sunku prisitaikyti ir skausminga avėti batus.
Kaina:
10.00€
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šveicarų kompanijos OMNIMED gamintojai pirmieji pasaulyje panaudojo silikoninę medžiagą SILINAN® su sidabro dalelėmis, kurios naikina grybelį bei veikia antibakteriškai. Iš šios medžiagos pagaminti produktai apsaugo odą nuo papildomo dirginimo, yra minkšti ir malonūs naudoti. Dėl šių išvardintų savybių silikoninės apsaugos puikiai tinka ir diabetikams. Ši deformuoto nykščio apsauga apgaubia iššokusį kauliuką, apsaugo nuo trinties ir infekcijų.

 Pakuotėje 2 vnt

Dydis  Universalus
Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).