Anglies pluošto vidpadžiai vaikščiojimui, šiaurietiškam ėjimui, bėgimui
Prekės kodas: 982500
Gamintojas: Schein (Vokietija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: •šiaurietiškas ir sportinis ėjimas • daug vaikštant • bėgimas • plokščiapėdystė • Achilo sausgyslės skausmai •
Kaina:
Kiekis:
+ -

Ilgų pasivaikščiojimų, žygių ar šiaurietiško ėjimo metu itin svarbi taisyklinga pėdos biomechanika. Kai nėra taisyklingos pėdos padėties ir tinkamos amortizacijos, pėda pertempiama, atsiranda priekinės pėdų dalies ir kulnų skausmas, nuospaudos, plantarinės fascijos uždegimas, padidėja kitiems sąnariams tenkančios apkrovos, todėl atsiranda kelio, klubo ar net nugaros skausmai. Puikus šių problemų sprendimo būdas yra anglies pluošto vidpadžiai. Šių vidpadžių gamyboje yra panaudota pažangiausia medžiaga - anglies pluoštas, kuris yra naudojamas aviacijoje, aeronautikoje, automobilių bei sporto įrangos pramonėje. Iš šios medžiagos pagaminti vidpadžiai yra labai ploni, lengvi, lankstūs ir ilgaamžiai, todėl itin patogūs dėvėti kelionės metu. Vidpadžiai puikiai palaiko pėdų skliautus bei tolygiai paskirsto pėdoms tenkančias apkrovas. Specialios technologijos dėka yra palengvinamas pėdos atsispyrimas, todėl pėda juda lengviau ir yra išvengiama greito pėdos pervargimo. Viena svarbiausių šių vidpadžių savybių yra ypatinga amortizacija, kurios dėka atkuriama pėdos biomechanika ir to pasekoje judėjimas naudojant šiuos vidpadžius tampa anatomiškas. Vidpadžių pagalba apsaugosite ne tik pėdas, bet ir čiurnos, kelių, klubų sąnarius bei stuburą. Taip sumažinsite traumų tikimybę, užkirsite kelią skausmui, todėl kelionės metu išvengsite varginančių pėdų problemų ir galėsite tiesiog mėgautis savo kelione.

Informacija:
Visi standartiniai vidpadžiai turi ilgio rezervą ( taip gaminama dėl avalynės įvairovės).Todėl , jei vidpadžiai netelpa į avalynę, reikia išimti gamyklinį vidpadį iš bato ir pagal jį apkirpti įsigyto vidpadžio priekinę dalį.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14APirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).