Alkūninis ramentas vaikams
Prekės kodas: 12295
Gamintojas: Rebotec (Vokietija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • judėjimą lengvinanti priemonė
Kaina:
18.00€
Kiekis:
+ -

Užsisakydami ramentus ir lazdeles pasirinkite VENIPAK kurjerių pristatymo paslaugą. Šios prekės į paštomatus ir pašto skyrius  NEPRISTATOMOS.

Vaikiškas ramentas su ergonomiška rankena. 

Ramentų aukščio diapazonas  nuo žemės iki rankenos  50-78 cm (ramento aukštis reguliuojamas per 10 padėčių )

Dilbio atramos aukštis 16-21 cm (  reguliuojamas per 3 padėtis)

Maksimali galima apkrova 100 kg.

Kaina nurodyta 1 vnt.

Apie tai, kaip pasirinkti ramentus, sureguliuoti tinkamą aukštį, bei lipti laiptais skaitykite: https://www.pesplanus.lt/ramentai-kaip-juos-pasirinkti

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).