Rankų jėgos nereikalaujantis ramentas iWalk ®
Prekės kodas: HFC200001BK
Rekomenduojama: • traumos žemiau kelio sąnario: •patempimai, •plyšimai, •lūžiai; • galūnės imobilizacijos periodu; • esant amputacijai žemiau kelio sąnario• po operacinio gydymo.
Kaina:
150.00€
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Šis naujas, apdovanojimus pelnęs ramento dizainas yra puiki alternatyva tradiciniams ramentams ir yra skirtas naudoti  esant visoms žemiau kelio sąnario esančioms traumoms ar pooperaciniu periodu. IWALK®  pagalba suteikia rankų jėgos nereikalaujantį mobilumą ir galimybę gyventi visiškai funkcionalų, nepriklausomą gyvenimą. Taigi, nuo šiol įvykus traumai, pirkinių vėžimėlio stumimas, lipimas laiptais, šuns vedžiojimas, ėjimas į darbą tampa įprasta, daug jėgų nereikalaunčia veikla, nesukeliančia papildomo diskomforto.

Inovatyvus iWALK® dizainas suteikia galimybę greičiau grįžti į darbo vietą ir toliau tęsti aktyvų gyvenimą. Naudojantis šiuo ramentu  galima daryti praktiškai viską, kas buvo daroma prieš traumą ar operaciją.

 

Matmenys:
Aukštis: Pilnai išlankstytas 96.5cm, pilnai sulankstytas 65.5cm
Plotis: 17.5cm
Ilgis: 40.5cm
Svoris: 2.1 kg

Maksimali galima apkrova - 125kg

Ramentą iWalk galima ir išsinuomoti.

Kaip surinkti ramentą ir juo naudotis galite pamatyti žemiau esančame video.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).