Rankų jėgos nereikalaujantis ramentas iWalk ®
Prekės kodas: HFC30303-6
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
Rekomenduojama: • traumos žemiau kelio sąnario: •patempimai, •plyšimai, •lūžiai; • galūnės imobilizacijos periodu; • esant amputacijai žemiau kelio sąnario• po operacinio gydymo.
Kaina:
160.00€
Kiekis:
+ -

Šis naujas, apdovanojimus pelnęs ramento dizainas yra puiki alternatyva tradiciniams ramentams ir yra skirtas naudoti  esant visoms žemiau kelio sąnario esančioms traumoms ar pooperaciniu periodu. IWALK®  pagalba suteikia rankų jėgos nereikalaujantį mobilumą ir galimybę gyventi visiškai funkcionalų, nepriklausomą gyvenimą. Taigi, nuo šiol įvykus traumai, pirkinių vėžimėlio stumimas, lipimas laiptais, šuns vedžiojimas, ėjimas į darbą tampa įprasta, daug jėgų nereikalaunčia veikla, nesukeliančia papildomo diskomforto.

Inovatyvus iWALK® dizainas suteikia galimybę greičiau grįžti į darbo vietą ir toliau tęsti aktyvų gyvenimą. Naudojantis šiuo ramentu  galima daryti praktiškai viską, kas buvo daroma prieš traumą ar operaciją.

Atkreipkite dėmesį į matmenis:

Maksimali galima apkrova - 125kg

Matmuo nuo sulenkto kelio iki žemės: minimalus -35 cm, maksimalus - 51 cm

Matmuo nuo sulenkto kelio iki kirkšnies: minimalus - 30,5 cm, maksimalus - 46 cm

Šlaunies apimtis ties kirkšnimi: minimali - 39,5 cm, maksimali - 71 cm

 

 

Svarstote ar galėsite judėti su "iWalk" ramentu? Gamintojas rekomenduoja atlikti testą: jei galite išstovėti ant vienos kojos daugiau kaip 30 sekundžių, galėsite su juo eiti.

Ramento matmenys:
Aukštis: Pilnai išlankstytas 96.5cm, pilnai sulankstytas 65.5cm
Plotis: 17.5cm
Ilgis: 40.5cm
Svoris: 2.1 kg

Ramentą iWalk bei kitas judėj

imą lengvinančias  priemones galima ir išsinuomoti. Nuomos sąlygas rasite čia

Kaip surinkti ramentą ir juo naudotis galite pamatyti žemiau esančiuose video.

   

 

 

Daugiau video rasite čia:https://iwalk-free.com/hands-free-crutches/fitting-and-usevideos/

Gintaras atsiliepimas 2019 gruodžio 27 13:02:59 01:02 PM
Man yra pėdos amputacija per šoparo sąnarį tai naudoju į walk2. O ramentą puiku fantastika
Irena atsiliepimas 2021 gruodžio 07 13:56:38 01:56 PM
Aš naudojau iwalk3 po pėdos kauliuko operacijos.Rekomenduoju?
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).