Rankų jėgos nereikalaujantis ramentas iWalk ®
Prekės kodas: HFC30303-6
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • traumos žemiau kelio sąnario: •patempimai, •plyšimai, •lūžiai; • galūnės imobilizacijos periodu; • esant amputacijai žemiau kelio sąnario• po operacinio gydymo.
Kaina:
160.00€
Kiekis:
+ -

Šis naujas, apdovanojimus pelnęs ramento dizainas yra puiki alternatyva tradiciniams ramentams ir yra skirtas naudoti  esant visoms žemiau kelio sąnario esančioms traumoms ar pooperaciniu periodu. IWALK®  pagalba suteikia rankų jėgos nereikalaujantį mobilumą ir galimybę gyventi visiškai funkcionalų, nepriklausomą gyvenimą. Taigi, nuo šiol įvykus traumai, pirkinių vėžimėlio stumimas, lipimas laiptais, šuns vedžiojimas, ėjimas į darbą tampa įprasta, daug jėgų nereikalaunčia veikla, nesukeliančia papildomo diskomforto.

Inovatyvus iWALK® dizainas suteikia galimybę greičiau grįžti į darbo vietą ir toliau tęsti aktyvų gyvenimą. Naudojantis šiuo ramentu  galima daryti praktiškai viską, kas buvo daroma prieš traumą ar operaciją.

Atkreipkite dėmesį į matmenis:

Maksimali galima apkrova - 125kg

Matmuo nuo sulenkto kelio iki žemės: minimalus -35 cm, maksimalus - 51 cm

Matmuo nuo sulenkto kelio iki kirkšnies: minimalus - 30,5 cm, maksimalus - 46 cm

Šlaunies apimtis ties kirkšnimi: minimali - 39,5 cm, maksimali - 71 cm

 

 

Svarstote ar galėsite judėti su "iWalk" ramentu? Gamintojas rekomenduoja atlikti testą: jei galite išstovėti ant vienos kojos daugiau kaip 30 sekundžių, galėsite su juo eiti.

Ramento matmenys:
Aukštis: Pilnai išlankstytas 96.5cm, pilnai sulankstytas 65.5cm
Plotis: 17.5cm
Ilgis: 40.5cm
Svoris: 2.1 kg

Ramentą iWalk bei kitas judėj

imą lengvinančias  priemones galima ir išsinuomoti. Nuomos sąlygas rasite čia

Kaip surinkti ramentą ir juo naudotis galite pamatyti žemiau esančiuose video.

   

 

 

Daugiau video rasite čia:https://iwalk-free.com/hands-free-crutches/fitting-and-usevideos/

Gintaras atsiliepimas 2019 gruodžio 27 13:02:59 01:02 PM
Man yra pėdos amputacija per šoparo sąnarį tai naudoju į walk2. O ramentą puiku fantastika
Irena atsiliepimas 2021 gruodžio 07 13:56:38 01:56 PM
Aš naudojau iwalk3 po pėdos kauliuko operacijos.Rekomenduoju?
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu santykis - tik "Pes Planus" ortopedijos centre. Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB ”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).