Ортез для стабилизации пальцевого сустава
Код продукта: 1008
Производитель: DeRoyal
Recomendation: esant Swan Neck, Boutonniére, „Mallet“ deformacijoms, spyruokliuojančiam pirštui, lateralinės deviacijos mažinimui arba nukrauti „spyruokliuojantį pirštą“ (Trigger finger, Stenosing tenosynovitis)
Заказ будет осуществляться только после консультации со специалистом. Ждем Вас по адресу yл. T.Ševčenkos 16Н, Вильнюс.
Все поля, поданные в форме, будут использованы для подготовки персонализированного предложения.
Цена:
20.00€
+370 685 60010

Stabilizuoja, nuima apkrovas nuo tarpfalanginių sąnarių ir juos koreguoja. „Oval 8” gerina rankos funkciją, be to, nesukelia griozdiškumo jausmo. Įtvaras pagamintas iš 1,6 mm polipropileno (PP), todėl yra higieniškas, patogus ir lengvai valomas. Gali būti individualiai pritaikomas pasinaudojant karšto oro fenu. Parduodami po vieną arba dėžutėmis su 44 atskirai supakuotais vienetais. Galimi dydžiai: 2-15. Indikacijos: Gulbės kaklo (angl. Swan Neck) deformacijos, Sagos-klipos (Boutonniére) ir „Mallet“ deformacijos, lateralinės deviacijos mažinimui arba nukrauti „spyruokliuojantį pirštą“ (angl. Trigger finger, Stenosing tenosynovitis).

Фиксаторы для пальцев - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Фиксаторы для пальцев yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Нет отзывов в товаре
Прочитать отзыв
ПлохоОтлично