Treniruoklis pėdoms
Prekės kodas: 92340
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • plantarinis fascitas; • Achilo sausgyslės uždegimas • būklė po pėdos kaulų lūžimo • po pėdų operacinio gydymo
Kaina:
49.00€
Kiekis:
+ -
Šiuo metu prekės sandėlyje nėra
+370 685 60010

Galimas užsakymas telefonu +370 685 60010

 

Pristatymas į LP EXPRESS terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Omniva terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3.50€
Atsiėmimas parduotuvėje

Apmokėjimas

Bankiniu pavedimu

Elektronine bankininkyste

Kortele arba grynais pristatymo metu

Šis pėdų treniruoklis suteikia galimybę atlikti 7 skirtingas pratimų kombinacijas vienoje vietoje. Jo dėka gali būti atliekami įvairūs raumenis stiprinantys, sutrumpėjusius raumenis tempiantys, bei pėdą atpalaiduojantys pratimai. Su pėdų pirštais, ar visa pėdą gali būti atliekami pratimai su skirtingo pasipriešinimo elastinėmis juostomis. Atšaldytas masažo ritinėlis atpalaiduoja pėdas, mažina tinimą, o ritinėlis pripildytas karšto vandens - gerina kraujotaką. Nuožulnus treniruoklio pagrindas suteikia galimybę tempti blauzdos raumenis, Achilą, bei plantarinę fasciją. Šis treniruoklis gali būti naudojamas ne tik raumenų stiprinimui ar tempimui, bet ir pėdų atpalaidavimui po sunkios darbo dienos. Sportininkai, o ypač bėgikai, kuriems gera pėdos biomechanika yra itin svarbi, gali naudoti šį treniruoklį siekdami dar geresnių rezultatų, o taip pat ir apsaugoti savo pėdas nuo traumų.

Su šiuo treniruokliu taip pat galima atlikti “Pasistiebimų pratimus”, kurių metu dirbs: dvilypis, plekšninis , ilgasis lenkiamasis pirštų raumuo, trumpasis ir ilgasis šeiviniai raumenys.Taip pat galėsite tempti blauzdą, kuomet dirbs dvilypis ir plekšninis raumenys.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).