Sportinis kelio įtvaras GENU PLUS
Prekės kodas: 07097
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
Rekomenduojama: • girnelės chondropatija ir osteoartritas su tendinopatija; • kelio sąnario reumatas; • femoropateliarinė artrozė; • priekinio kryžminio raiščio nepakankamumas; • raumenų distrofija; • keturgalvio raumens parezė • potrauminis, pooperacinis, reablitacinis periodas.
Kaina:
Kiekis:
+ -

Kompresinis kelio įtvaras su integruota silikonine žiedo formos pelote ir šoniniais spiraliniais sutvirtinimais gerai imobilizuoja kelio sąnarį bei prilaiko ir sutvirtina girnelę. Papildomai integruotas girnelės raištis suteikia dar stipresnę girnelės fiksaciją. Specialios mezgimo technologijos dėka, pakinklio srityje nesusidaro raukšlių ir yra aktyvinama kraujotaka bei propriorecepcija. Propriorecepcijos stimuliavimas turi teigiamą efektą sensomatorinei sistemai bei raumenų kontrolei. Kompresija gerina kraujotaką, limfos tekėjimą ir mažina tinimą. Šio įtvaro gamyboje naudojamos medžiagos leidžia odai kvėpuoti ir gerai išgarina drėgmę.

Dydis 1 2 3 4 5 6 7
Apimtis po keliu( 14cm) iki 28 iki 31 iki 34 iki 37 iki 40 iki 43 iki 46
Apimtis virš kelio ( 14cm) iki 38 iki 41 iki 44 iki 47 iki 50 iki 53 iki 56

 

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, VilniusPirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).