Sportinis kelio įtvaras girnelės centravimui PATELADYN
Prekės kodas: 07085
Gamintojas: Sporlastic (Vokietija)
Rekomenduojama: • girnelės subliuksacija; • chondropatija; • chondromaliacija; • gonartrozė; • girnelės hipermobilumas; • pasikartojantis ar nuolatinis girnelės išnirimas; • priekinio kryžminio raiščio laisvumas; • girnelės nuosavo raiščio tendinitas; • konservatyvus / pooperacinis gydymas.
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Įtvaras Pateladyn savo stuktūra pasižymi tuo, kad išorinėje įtvaro pusėje esanti pusžiedžio formos silikoninė pelotė kartu su papildomais įtvaro dirželiais atlieka aktyvią raumenų medializaciją (išlygina tempiamosios plačiosios šlaunies fascijos raumens jėgos balansą) ir atlieka pasyvų girnelės centravimą, o vidinėje įtvaro dalyje esanti pelotė centruoja girnelę. Tiek viena, tiek kita pelotė stimuliuoja giliuosius jutimus. Propriorecepcija (tai giliojo jutimo sąvoka, apimanti ir statokinetinį jutimą (informaciją apie kūno padėtį erdvėje). Ji atsiranda dirginant odos, raumenų, sąnarių, sausgyslių ir fascijų receptorius. Dirginimas priimamas ir paverčiamas nerviniu impulsu. Propriorecepcija apima tris jutimus: padėties, judėjimo ir jėgos, kurie stimuliuoja intrapateliarinį spaudimą. Modernios technologijos, anatomiškai išmegztas kompresinis įtvaras sutvirtina kelio sąnarį, mažina patinimą ir aktyvina kraujotaką, nesiraukšlėja pakinklio srityje. Įtvaro gamyboje naudojamos medžiagos leidžia odai kvėpuoti ir gerai išgarina drėgmę. 

Dydis

1

2

3

4

5

6

7

Apimtis po keliu (14 cm)

Iki 28

Iki 31

Iki 34

Iki 37

Iki 40

Iki 43

Iki 46

Apimtis virš kelio (14 cm)

Iki 38

Iki 41

Iki  44

Iki 47

Iki 50

Iki 53

Iki 56

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).