Krepšiniui, tinkliniui, rankiniui skirti vidpadžiai
Prekės kodas: 987668-000
Gamintojas: Schein (Vokietija)
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Rekomenduojama: • krepšinis • rankinis • tinklinis
Kaina:
Kiekis:
+ -
+370 685 60010

Galimas užsakymas telefonu +370 685 60010

 

Pristatymas į LP EXPRESS terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas į Omniva terminalą
Pristatymo kaina 3.80€
Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3.50€
Atsiėmimas parduotuvėje

Apmokėjimas

Bankiniu pavedimu

Elektronine bankininkyste

Kortele arba grynais pristatymo metu

Dėl didelės judesio kaitos (bėgimo, šuolių, sukimosi, staigus sustojimo) krepšinio, tinklinio ar rankinio metu didžiausias apkrovas patiria didysis pėdos pirštas ir priekinė pėdos dalis. Tai sąlygoja priekinės pėdos dalies bei kulno skausmą, Hallux valgus deformacijos atsiradimą, padikaulių lūžius, plantarinės fascijos uždegimą bei čiurnos raiščių patempimą ar plyšimą. Per didelis krūvis pėdoms lemia pakitusias apkrovas blauzdoms, keliams, klubams ir nugarai, todėl galimi blauzdos raumenų patempimai ir plyšimai, kelio sąnario raiščių ir meniskų plyšimai, nugaros skausmai ar net stresiniai blauzdos kaulų lūžiai. Tam, kad išvengtumėte traumų, nuovargio ar skausmų rekomenduojame atkreipti dėmesį į vokiečių gamintojo Schein sportinius vidpadžius. Šie vidpadžiai suteiks galimybę lengvai ir greitai judėti. Jie yra sukurti tiek profesionaliems žaidėjams tiek ir mėgėjams. NovaPed vidpadžiai užtikrina puikų kontaktą su pagrindu, pagreitina reagavimą į krypties keitimą, užtikrina stabilumą, palaiko pėdų skliautus ir paskirsto joms tenkantį krūvį bei sumažina traumų tikimybę.

Naudojant sportinius vidpadžius tinkliniui, krepšiniui ar rankiniui:
• tinkamai paskirstomos priekinei pėdos daliai ir kulnui tenkančios apkrovos;
• stabilizuojama pėda;
• amortizuojami smūgiai;
• mažinamas pėdų skausmas ir nuovargis;
• mažėja traumų rizika;
• suteikiamos sąlygos gerinti sportinius rezultatus;

Konstrukciniai ypatumai:
• palaiko pėdos išilginį skliautą;
• išformuota kulno įduba suteikia stabilumo bei paskirsto krūvį pėdose;
• vidpadis padengtas aukštos kokybės antistatiniu ir antibakteriniu mikropluoštu.


Vidpadžių dydžiai 35-51

Informacija:

Visi standartiniai vidpadžiai turi ilgio rezervą ( taip gaminama dėl avalynės įvairovės).Todėl , jei vidpadžiai netelpa į  avalynę, reikia išimti gamyklinį vidpadį iš bato  ir pagal jį apkirpti  įsigyto vidpadžio priekinę dalį.

Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje adresu T. Ševčenkos g. 16H ir J.Jasinskio g. 14A. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).