Ar kareiviška avalynė turi neigiamos įtakos pėdoms?

Intensyvių treniruočių ir mokymų metu, kariai turi įveikti tam tikro lygmens bazines užduotis ir įgauti reikiamą fizinį pasirengimą. Kadangi kariams tenka kartu su savimi neštis daug sveriančias kurpines, ginklus ir dėvėti pėdoms ne pačią draugiškiausią avalynę, tai trampa dideliu iššūkiu visam kūnui ir ypatingai pėdoms.

Baleto įtaka pėdoms

Baletas nėra įsivaizduojamas be dailių balerinų ir nuostabių jų dėvimų puantų, tačiau nepaisant dailios šių baleto batelių išvaizdos, visos baleto šokėjų patiriamos traumos ir yra susijusios su puantų dėvėjimu. Puantai, iš pirmo žvilgsnio galintys pasirodyti švelnūs ir lankstūs iš tiesų yra neįtikėtinai tvirti. Priekinė puanto dalis yra

Vidpadžių skirtų čiuožinėjimui su pačiūžomis nauda

Daugeliui žiemos sporto entuziastų žiema asocijuojasi su ledo rituliu, todėl nesvarbu ar žaidžiama draugų komandoje ar profesionalioje lygoje, žaidėjui svarbiausia rungtynių metu pasirodyti kuo geriau ir išvengti kiek įmanoma daugiau traumų.

Vidpadžiai - būdas pagerinti žiemos linksmybes

Kalnų slidinėjimas yra viena populiariausių žiemos sporto šakų, kurią išbandęs ir pamėgęs yra kone kiekvienas. Be jokios abejonės norint sėkmingai mėgautis šiuo sportu svarbu pasirūpinti reikiama įranga ir prevencinėmis priemonėmis, kurios padėtų išvengti traumų.

Kompresinės kojinės sportui

Dėvėti sportines kompresines kojines šiuo metu yra tiek pat populiaru, kiek ir bėgioti. Kasdien sutinkame begalę įvairaus amžiaus profesionaliai besitreniruojnčių ar savo malonumui bėgiojančių žmonių, kurie mūvi įvairiaspalves kompresines kojines, tačiau toli gražu tai nėra tik mados tendencija. Sportinės kompresinės kojinės kartu atlieka ir