Kojų skausmas nėštumo metu

 

Sužinojus, jog šeimoje laukiama pagausėjimo, savaime suprantama, jog džiugios naujienos nustelbia bet kokius ateityje laukiančius rūpesčius. Tačiau, einant nėštumo mėnesiams, visgi būsimoms mamoms tenka didžiausi iššūkiai, nemaloniai lydintys jas visą kūdikio laukimo laikotarpį. Vienas nemaloniausių ir labiausiai moteris kamuojančių problemų

Kaip nustatyti vaiko batuko dydį?

Išmatuoti vaiko pėdutę ir nustatyti tinkamą batuko dydį galite ir patys:

Kaip atsispausdinti?

  1. Jei spausdinate naudodami Adobe Reader programą, pasirinkite "Actual size" arba "Custom scale = 100%”.
  2. Jei spausdinate naudodami naršyklę, nuimkite pasirinkimą „Pritaikyti pagal puslapį“.
  3. Adobe Reader programą parsisiųsti galite čia: http://get.adobe.com/reader/

Svajonė turėti naują nosį

Svajonė turėti naują nosį buvo įgyvendinta Lietuvoje

Dabar tik įsižiūrėjus iš arti galima suprasti, kad Ričardo veide kažkas ne taip. Bet veikiausiai dauguma nė nepastebi nieko neįprasto. O juk daug metų šioje vietoje žiojėjo skylė, kurią Ričardas slėpdavo pleistru ir kepure su snapeliu. Vos prieš porą mėnesių R.Liachovičius tapo pirmuoju žmogumi, kuriam Lietuvoje buvo sukurtas nosies protezas. Apie nosies netekimą ir apie gyvenimą su nauja nosimi pasakoja Ričardas ir jo žmona Liudmila LIACHOVIČIAI.

Kokius batukus rinktis vasarą vaikams?

Turbūt daugelis mamų yra susirūpinusios vasarine vaikų avalyne - pernykštė per maža, o naujos pasiūla tokia plati, kad sunku nuspręsti ką ir pirkti.

Kalbėjomės su “Pes Planus” ortopedinių sprendimų specialistu - Igoriu Vyšniausku  apie tai ką rinktis ir kokių klaidų išvengti.

Pėdose prasideda ligos

Kodėl taip svarbu avalynė? Rodos, mūsų protėviai vaikščiojo beveik basi ir nieko, sveiki, o dabar geriems batams tenka išleisti ne vieną šimtą litų?

Sąnarių skausmas

 Sąnarys, tai svarbi mūsų kūno dalis, kuri tarpusavyje jungia du arba daugiau kaulų. Tačiau bėgant metams sąnariai susidėvi, todėl ilgainiui juos pradeda skaudėti. Klausiate savęs, kodėl Jums skauda sąnarius? Priežastys gali būti ne tik amžius, bet ir patirtos traumos, infekcijos, autoimuniniai susirgimai, virusai, kaulų lūžiai. Svarbu pastebėti, jog atsiradus