Raumenų skausmas

  Raumenų skausmas - tai pojūtis, kurio metu jaučiamas daugiau nei vieno raumens ir minkštojo audinio skausmas, itin dažnai pasitaikantis tarp pacientų. Raumenų skausmas gali būti juntamas nugaros, pečių, kaklo ir kojų srityse.Svarstote kodėl Jums skauda raumenis? Viena iš raumenų skausmo priežasčių gali būti patempti raumenys.

Patempta koja, čiurna ir pėdos raiščiai

Pajutote, kad po treniruotės skauda čiurną, jaučiate, jog skausminga ir nemalonu vaikščioti, o prisilietus prie patinusios vietos sunku kentėti? Tikėtina, jog sporto metu pasitempėte čiurnos raiščius, o tai itin nemaloni trauma dažnai pasitaikanti tarp sportininkų ir mėgėjų. Svarbu pastebėti, jog ne tik sportininkai gali pasitempti čiurnos raiščius. Neapšilote prieš treniruotę? Bėgote į autobusą ir suklupote? Apsiavėte nepatogius aukštakulnius ir nikstelėjote koją? Visais šiais atvejais galėjote patempti čiurnos raiščius. Kaip matote pasitempti kojos raiščius visai nesudėtinga. Deja, tai labai nemalonu, o gydymas ilgas.

Alkūnės skausmas

Svarstote, kodėl Jums skauda alkūnę? Pastaruoju metu darosi sunku išlaikyti daiktą (knygą, dantų šepetėlį, raktą, atsiranda keblumų norint atidaryti stiklainį?) rankoje, jaučiate, jog judinant riešą itin skauda alkūnę? Tokiu atveju būtina susirūpinti, kreiptis į gydytoją ir išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių patiriate nemalonius pojūčius. Gydytojai teigia, jog alkūnė - tai tokia kūno dalis, kuri be reikalo niekada neskauda, tad pajutus ilgalaikį skausmą būtina imtis veiksmų.

Rankos ir kojos lūžiai

Yra žmonių, kurių kaulai yra itin tvirti ir jie per visą gyvenimą nėra patyrę traumos, susijusios su kaulų lūžiais. Deja, tokių žmonių yra nedaug, o rankos ar kojos lūžiai yra gana dažnos traumos, tad ką reikėtų žinoti, jei Jums lūžo ranka, koja, ar tiesiog kojos pirštas?

Riešo skausmas

Skauda riešą? Šis sutrikimas dažnai vadinamas XXI-ojo amžiaus problema, nes dažniausiai riešo sritį skauda dėl per ilgo darbo su kompiuteriu ar kompiuterio pelyte. Svarbu pastebėti, jog darbas kompiuteriu - tai ne vienintelė skausmų priežastis. Riešo skausmas gali atsirasti net dėl keleto priežasčių: