Nugaros raumenų uždegimas

Nugaros skausmas yra viena dažniausių problemų. Teigiama, jog daugiau kaip kas antras žmogus per savo gyvenimą yra bent kartą pajutęs, kas tai yra nugaros skausmas. Jo priežasčių gali būti nemažai ir labai įvairių, pavyzdžiui, per didelis fizinis krūvis, senėjimo procesai, netaisyklinga laikysena ir kt. Išsamiau aptarsime vieną iš priežasčių – nugaros raumenų uždegimą.Bet koks uždegimas gali būti ūmus arba lėtinis.

Lūžęs kojos pirštas

Žmogaus organizmą sudaro daug tarpusavyje susijusių sistemų, kurios visos yra reikalingos normaliam funkcionavimui. Pavyzdžiui, raumenys, raiščiai, kaulai – jie ne tik suteikia formą kūnui, bet ir galimybę judėti, gyventi aktyvų gyvenimą. Bet koks kaulo lūžis tai sutrikdys. Pavyzdžiui, lūžęs kojos pirštas kaip reikiant pakenks gyvenimo kokybei bei aktyvumui.

Alkūnės nervo uždegimas

Alkūnės skausmas, lydimas negalėjimo išlaikyti, regis, visai nesunkių daiktų, verčia ne juokais sunerimti, kadangi labai neigiamai veikia pajėgumą ir galimybes atlikti kasdienius darbus, gyventi pilnavertį gyvenimą. Alkūnės nervo uždegimas – kaip sau padėti?

Kojų venų operacija chirurginiu būdu

Kada reikalingas chirurginis gydymas?
Pajutus pirmuosius išsiplėtusių kojų venų simptomus tikslinga kreiptis į savo gydytoją, kuris atliks reikiamus tyrimus,duos siuntimą pas kraujagyslių specialistą, pastarasis parinks tinkamiausią gydymą medikamentais, tepalais, pasiūlys mankštos pratimų, rekomenduos nešioti kompresinės kojines ir t.t.

Kaip nutukimas paveikia pėdą?

Nutukimas viena aktualiausių sveikatos problemų visame pasaulyje, kuri diagnozuojama vis dažniau. Paprastai nutukimas yra apibūdinamas kaip organizmo būsena arba liga, kai žmogaus kūne ima kauptis pernelyg didelis riebalinio audinio sluoksnis, trukdantis normaliam organizmo funkcionavimui. Svarbu pabrėžti, kad nutukimas sukelia ne tik sveikatos problemas bei blogą savijautą, tačiau gali pakeisti ir natūralią pėdos struktūrą.