Čiurnos patempimai

Kas tai yra čiurnos patempimai?
Čiurnos patempimas pasireiškia tuomet kai yra petempiamas vienas ar keli čiurnos sąnario raiščiai. Raiščiai yra tarsi elastinės juostos, kurios jungia vieną kaulą su kitu ir taip pat kartu suriša sąnarius. Čiurnos sąnario raiščiai užtikrina sąnario stabilumą, apribodami judesius į vieną ar į kitą pusę.

Sisteminės sklerozės paveikta pėda

Sisteminė sklerozė – tai jungiamojo audinio liga, pasireiškianti per didele kolageno gamyba, endotelio proliferacija (ląstelių kiekio augimas), tam tikrais uždegiminiais pakitimais, smulkiųjų kraujagyslių obliteracija (nykimas), mikrocirkuliacijos sutrikimais bei vidaus organų fibroze. 

Kaip teisingai pasirinkti vidpadžius

Žema pėdos arka (pilnapadystė)
Pilnapadžių žmonių pėdos keltis yra nusileidusi ir visiškai remiasi į žemę. Žemas pėdos skliautas yra lankstus, todėl pėda linkusi krypti į vidų t. y. pronuoti. Žema arka yra biomechaniškai nestabili, todėl pilnapadė pėda daugiau linkusi į tokias pėdos problemas kaip kulno skausmas, pronuojanti pėda, plantarinis fascitas.

Stuburo skausmas

Stuburo skausmas, dažnai apibūdinamas kaip nugaros skausmas, yra labai nemalonus, apribojantis net pačias įprasčiausias kasdienes veiklas, o ką jau kalbėti apie pramogas, sportą ir pan. Sakoma, kad su stuburu juokauti ne valia, ir tai visiška tiesa. Todėl atsiradus nugaros skausmams delsti nereikėtų – kuo greičiau apsilankysite pas gydytoją, kuris identifikuos skausmo priežastį, tuo greičiau bus parinktas tikslingas gydymas ir gijimas bus spartesnis.

Rankos skausmas nuo peties iki alkūnės

Rankomis kasdien atliekame daugybę veiklų: šukuojamės, valomės dantis, rengiamės, gaminame valgyti, vairuojame, nešame krepšius, tvarkomės namus ir t.t. Bet koks skausmas rankoje sukelia ne tik didelį diskomfortą, bet ir nepatogumų atlikti, regis, pačius paprasčiausius darbus. Dėl kokių priežasčių gali skaudėti petį, alkūnę, kodėl juntamas skausmas, plintantis nuo peties iki alkūnės?