Stuburo iškrypimas

Kas yra stuburo iškrypimas?
Stuburo iškrypimas yra normalių stuburo linkių pailgėjimas, išsilyginimas arba palinkimas į šoną.

Sąnarių artrozės gydymas

Sąnariams tenka išskirtinai reikšmingas vaidmuo – jie viso organizmo atramos bei judėjimo dalis, jie yra kaulų jungiamoji dalis. Todėl sąnarių skausmas – labai nemalonus ir gerokai apribojantis, priverčiantis pakeisti gyvenimo būdą, atsisakyti mėgiamų veiklų, kartais ir darbo. Artrozė – viena dažniausių sąnarių ligų. Kaip ji gydoma ir ar pagydoma?

Nugaros skausmas, pereinantis į koją

Dažniausių nugaros skausmų sąrašo viršuje yra degeneracinė stuburo liga. Kalbant paprastai, degeneracija yra susidėvėjimas. O pastarąjį suponuoti gali amžius, didelis stuburui tenkantis krūvis, taip pat ir netaisyklinga laikysena. 

Kojų skausmas naktį

Tikriausiai visi esame bent kartą jautę kojų skausmą. Vieniems jį lėmė traumos, kitiems – darbas, dar kitiems – nuovargis. Toks skausmas ne tik, kad nemalonus, bet ir trikdantis įprastą dienotvarkę, ribojantis veiklas, neigiamai veikiantis nuotaiką. Pasitaiko, kad kojų skausmas atsiranda arba suintensyvėja būtent naktį. Kodėl ir kokios ligos gali tai lemti?

Kojos skausmas nuo klubo

Skausmų yra daug ir įvairių. Pasitaiko, kad skaudant vieną kūno dalį, tikroji skausmo priežastis slypi visai kitur. Jei skausmas yra trumpalaikis, verta išbandyti mankštas, pavartoti skausmą malšinančių vaistų, nešioti ortopedinį įtvarą ar specialią kojinę, vidpadžius (priklausomai nuo skausmo lokacijos) ir skausmas pranyksta. Bet jei diskomfortas nesitraukia arba praėjęs po kuriolaiko vėl pasikartoja, skubėkite pas gydytoją.
Kur kas sunkiau kentėti, kai skausmas plinta, pavyzdžiui, nuo klubo į koją – tai apsunkina kasdienes veiklas ir blogina gyvenimo kokybę.