Krentanti pėda

Krentanti pėda – tai būklė kai žmogui sudėtinga atlikti pėdos dorzifleksiją t.y. sunku palenkti pėdą į viršų per čiurnos sąnarį. Dėl šios priežasties einant pėdos pirštai velkami palei žemę. Siekdami to išvengti, kai kurie žmonės žengdami

Veninė kojų kraujotaka

Veninės kraujotakos sutrikimai – sveikatos problema su kuria susidurti tenka dažnai. Ilgos kelionės, sėdimas ar stovimas darbas – visa tai yra kiekvieno iš mūsų kasdienybė, iššaukianti kojų venų problemas. Tačiau norint suprasti, kodėl jos atsiranda svarbu žinoti ir pačių venų veikimo mechanizmą.

Kompresinės kojinės

Kompresinės kojinės - tai vienas iš kompresinės terapijos būdų, užtikrinančių veninių kojos opų, venų hipertenzijos, edemos, veninės stazės bei chroninių venų pažeidimų gydymą. Pagrindinis šio gydymo principas yra audinių,

Kodėl svarbu dėvėti kompresines kojines nėštumo metu?

Kone kiekviena nėščia moteris galėtų teigti, kad ją kamuoja nuolatinis kojų nuovargis ir tinimas. Viena iš šių simptomų atsiradimo priežasčių yra kojų venų struktūros pokyčiai.
Varikozinės venos gali atsirasti bet kuriuo nėštumo metu, tačiau dažniausiai tai būna susiję su sparčiai auganču svoriu. Statistiškai daugiau nei 75 % moterų nėštumo metu patiria kojų tinimo problemas, kurios labiausiai išryškėja maždaug 27 savaitę arba 7 mėnesį. Apie 35% moterų nėštumo metu kartu susiduria ir su venų varikozės problema.

Kaip apsipirkti internetinėje "Pes Planus" parduotuvėje

 Trumpas video-paaiškinimas kaip apsipirkti  internetinėje  Pes Planus parduotuvėje.