Klubo skausmas

Klubo skausmas neigiamai atsiliepia įprastai dienotvarkei ir apsunkina kasdienius darbus bei veiklas, pavyzdžiui, diskomfortas einant, sėdantis, stojantis, lipant laiptais ir t.t. Kartais užtenka kokybiško kelių dienų poilsio ir klubo skausmas praeina savaime. 

Kelio traumos

Jaučiant kelio skausmą, maudimą ir atsiradus patinimui dvejoti neverta – kelio sąnarys yra daugiau ar mažiau pažeistas. Būtina kreiptis į gydytoją, nustatyti tikslią diagnozę ir parinkti efektyvų gydymą bei užkirsti kelią ligos progresavimui. 

Kelio sąnario operacija

Suskaudus kelio sąnarį neretai nekreipiame dėmesio – laukiame, kol praeis, skausmą „nurašome“ nuovargiui ir pan. Bet pasikartojant skausmams ar jiems stiprėjant numoti ranka nereikėtų. Sąnarių pažeidimus sąlygoja per didelis fizinis krūvis, kitos ligos, traumos, antsvoris, labai dažnai ir amžius. 

Bursitas

Atsiradęs sąnarių skausmas priverčia atsisakyti sporto ar kitų mėgiamų veiklų, trukdo darbuotis darže bei sode, neigiamai veikia nuotaiką, miegą ir t.t. Bursito atveju skausmas gana stiprus, todėl kentėti jo tikrai nereikėtų – kuo skubiau kreipsitės į gydytoją, tuo greičiau grįšite prie įprastinės savo dienotvarkės. Taigi, kas yra bursitas, kaip jis gydomas ir kaip galima jo išvengti?

Haglundo sindromas

Haglundo sindromas kas tai? – tai kulnakaulio užpakalinės viršutinės dalies patologija, kuri pasireiškia kaulinės dalies išauga ties Achilo sausgyslės tvirtinimosi vieta.