Menisko plyšimas

Menisko plyšimas – viena dažniausių kelio sąnario traumų, labai dažnai neaplenkianti profesionalių sportininkų. Nors dažniausiai ši trauma pasitaiko krepšininkams, futbolininkams, bėgikams, tenisininkams, bet nuo jos neapsaugoti ir visai nesportuojantys. Kodėl gali plyšti meniskas ir koks gydymas laukia?

Menisko operacija

Menisko operacija, dar vadinama artroskopija, atliekama tam tikrais atvejais plyšus meniskui – vienai dažniausių kelio sąnario traumų. Patyrus šią traumą, priklausomai nuo jos rimtumo, taikomi ir alternatyvūs gydymo būdai, pavyzdžiui, specialios mankštos ar vaistai, bet jei pastarieji gydymo būdai rezultato neduoda arba juos atitinkamu atveju naudoti net netikslinga, prireikia chirurginės intervencijos.

Kojų venų gydymas liaudiškais vaistais

Išsiplėtusios kojų venos – dažnos moters problema. Kraujas iš širdies venomis keliauja žemyn į kojas, o iš jų kyla aukštyn atgal link širdies. Kad kiltų aukštyn reikalingas spaudimas, o venose esantys vožtuvėliai neleidžia jam tekėti priešinga linkme. Jei venų vožtuvai pažeisti, sutrinka jų funkcija, o drauge ir kraujotaka venose. Dalis kraujo grįžta atgal ir taip vystosi venų varikozė, kuri negydoma progresuoja.

Klubo sąnario skausmas

Kiekvienas užklumpantis skausmas yra nemalonus,kelia diskomfortą, o neretai ir gerokai blogina gyvenimo kokybę, trukdo atlikti kasdienius darbus. Klubo sąnario skausmas – ne išimtis. Jei pradėjo skaudėti klubo sąnarį, nedelskite ir nelaukite, kol skausmas taps nepakeliamas – kuo skubiau kreipkitės į gydytoją, kad būtų identifikuota skausmo priežastis ir paskirtas tikslingas gydymas.

Artrito gydymas

Kalbant paprastai, artritas yra sąnarių uždegimas. Viena dažniausių jos formų – reumatoidinis artritas – yra progresuojanti, lėtinė, uždegiminė auto imuninės kilmės liga, galinti pakenkti daugeliui žmogaus sąnarių.