Stuburo ligos

Nugaros skausmai neigiamai veikia gyvenimo kokybę, negana to, žinome, kad su stuburu juokauti nevalia, todėl pas specialistą kreiptis nedelsiama. Bene dažniausiai diagnozuojamos stuburo ligos yra stuburo išvarža, osteochondrozė, liumbalinė stenozė.

Sąnario uždegimas

Sąnario uždegimas yra viena iš dažniausių sąnario skausmus sąlygojančių priežasčių. Pajutus sąnario skausmą, kuris nepraeina kelias dienas, vargina, neigiamai veikia gyvenimo kokybę, būtina kreiptis į medikus, kad būtų

Riešo kanalo sindromas

Dažnai esant riešo ir plaštakos skausmams pacientams diagnozuojamas riešo kanalo sindromas. Kas tai per liga ir kaip kovoti su skausmu?

Pratimai nugarai

Mūsų nugara yra tiesiogiai susijusi su stuburo sveikata. O apie stuburo reikšmę, matyt, nereikia nė sakyti – tai žinome visi. Todėl norint turėti sveiką stuburą, išvengti varginančio nugaros skausmo, mažinti traumų riziką, reikia periodiškai mankštinti ir stiprinti nugaros raumenis. Kaip tai padaryti? Pateikiame pluoštą pratimų nugarai:

Kojų tinimas

Kartais patys skundžiamės ar išgirstame kitus besiskundžiant tinstančiomis kojomis. Vieni į tai numoja ranka – esą tai nereikšmingas dalykas, kiti užsiima savigyda, o dar kiti nedelsdami skuba pas gydytojus. Kurie elgiasi teisingai? Ar galima nekreipti į tai dėmesio, ar tikslinga kuo greičiau išsiaiškinti kojų tinimo priežastis?