Read all
Pronacija
Pronacija
<p>Klausimas, kas yra pronacija, dažniausiai kyla renkantis bėgimui skirtus batelius – tuomet labai svarbu kuo išsamiau išsiaiškinti savo pėdos ypatumus, galbūt net esamas deformacijas</p>
Kompresiniai įtvarai
Kompresiniai įtvarai
Dažnai girdime įvairiausių minčių apie kompresiją, maždaug nujausdami kur ir kaip ji yra panaudojama, tačiau kaip yra iš tikrųjų? Tam, kad tikrai suprasti įtvaruose, blauzdinėse ir kompresinėse k [...]
Kelioninės kompresinės kojinės – neatsiejama kelioninio bagažo dalis
Kelioninės kompresinės kojinės – neatsiejama kelioninio bagažo dalis
Kelionės šių dienų visuomenėje tampa kasdienio gyvenimo ir darbo dalimi, ir kiekvienas žino, ką reiškia kelionės metu patiriamas diskomfortas.

Our partners

Ortopedijos centras Vilniuje

Mes, ortopedijos centras „Pes Planus“, esame įsitikinę – kiekvienas asmuo yra savitas, todėl mūsų sprendimai pasižymi savitumu ir individualumu. “Pes Planus” ortopedijos centre Vilniuje dirba profesionalūs ortopedijos-traumatologijos specialistai, atliekami pėdos bei eisenos tyrimai, teikiamos konsultacijos po įvairių kūno dalių traumų ar sudėtingų operacijų, parenkama tinkama ir pėdos nežalojanti sportinė avalynė. Siekiame, kad jokie sužalojimai nestabdytų Jūsų, todėl, įvertinę situaciją, parenkame aukštos kokybės ortopedines technikos priemones: vidpadžius, įtvarus, protezus, kompresines kojines ir kt.

Kasdien rūpindamiesi savo pacientų judėjimu, ir patys nestovime vietoje: dalyvaujame bėgimo, sporto renginiuose, parodose, seminaruose bei paskaitose ortopedijos-traumatologijos temomis. Mūsų ortopedijos centro gydytojai ir specialistai nuolat semiasi profesinių žinių, domisi ortopedinės technikos naujovėmis, dalinasi savo darbo patirtimi su kitų klinikų, įstaigų, medicinos centrų kolegomis.

Ortopedinės technikos parduotuvė

„Pes Planus“ - tai ne tik ortopedijos klinika Vilniuje, tačiau ir gausią bei kokybišką ortopedinės technikos pasiūlą turinti elektroninė ortopedijos parduotuvė. Šioje modernioje bei išskirtinėje ortopedijos parduotuvėje rasite ortopedines prekes, tinkamas tiek po traumų ar gydantis kitas ligas, tiek sportuojant: tai ortopediniai įtvarai, vidpadžiai, ortopedinė komforto avalynė. Kokybiška ortopedinė technika - jau prieinama visoje Lietuvoje, nes prekės yra siunčiamos į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Druskininkus ir kitus Lietuvos miestus!