Kineziterapinis ištyrimas | Vaikams ir suaugusiems


Kineziterapinis ištyrimas rekomenduojamas ne tik pradedantiems sportuoti ar esant judamojo atramos aparato sutrikimams / skausmams, tačiau ir norintiems pažinti savo fizines galimybes ar esantį raumeninį disbalansą kūne, atsiradusį reguliariai sportuojant.

*PES PLANUS ortopedijos ir kineziterapijos centro specialistai prieš kineziterapinį ištyrimą rekomenduoja atlikti Kompiuterinį stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimą plantografu.

Ištyrimo metu yra atliekama:

  • Judesių amplitudės ir sąnarių paslankumo vertinimas;
  • Raumenų jėgos ir elastingumo įvertinimas;
  • Tarpraumeninio balanso vertinimas;
  • Pusiausvyros ir stabilumo vertinimas;
  • Objektyviais, gera klinikine praktika grįstais testais nustatomos galimos skausmų atsiradimo priežastys;
  • Taip pat ypatingas dėmesys skiriamas pėdos funkcijos vertinimui, pėdos skliautus stabilizuojančių raumenų jėga ir valdymas (aktyvumas), padėties vertinimas.

Į kiekvieną situacija žvelgiame individualiai todėl ir ištyrimo metu atliekami testai yra pasirenkami atsižvelgiant į kiekvieną iš Jūsų. Taip pat pagal kiekvieno žmogaus nusiskundimus, darbo pobūdį, fizinį aktyvumą, traumų istoriją, lūkesčius ir ištyrimo metu gautus rezultatus yra nustatomi kineziterapinei programai sudaryti reikalingi rodikliai. Atsižvelgiant į gautus rezultatus po ištyrimo, aptariame problemos sprendimo būdus, pateikiame išsamias gydymo ar profilaktikos rekomendacijos ir individualiai sudarome kineziterapinę programą, kuri padės pasiekti išsikeltus tikslus sveiko kūno link.


- Kineziterapinio ištyrimo metu specialistai naudoja elektroninį dinamometrą - judesių jėgos ir amplitudžių įvertinimo sistemą, kuri padeda tiksliau atlikti kūno analizę.

- Esant poreikiui specialistai papildomai atlieka raumenų funkcijos tyrimą (TMG). | 1 raumuo (abiejų pusių) 20€.


Pratimų programos sudarymas (po ištyrimo):

Remiantis ištyrimo rezultatais sudarome rekomendacinį gydymo planą, kuriame paruošiame savarankiškai – darbui namuose atliekamų kineziterapijos pratimų programą. Prieš pradedant programą savarankiškai, detaliai Jus supažindinsime su kiekvienu pratimu bei apmokysime juos saugiai atlikti savarankiškai.

Mums svarbu, kad sudaryta savarankiškų pratimų programa būtų atliekama ne tik efektyviai, tačiau ir užtikrinant Jūsų saugumą, todėl iškilus klausimams stengiamės būti visada prieinami. Mūsų naudojama sistema, kurioje rasite jau paruoštą pratimų programą, leidžia ne tik turėti pratimų aprašymus ir nuotraukas, bet juos pamatyti taip pat ir video formatu. Naudodamiesi sistema, turėsite galimybę virtualiame dienoraštyje žymėti dienas - kuriomis sportavote, rašyti pastabas / komentarus, platformos dėka tiek jūs tiek ir specialistas galės stebėti, kaip sekasi dirbti savarankiškai.

* Programą rekomenduojame atnaujinti kiek įmanoma dažniau, kas 3-6 mėn. priklausomai nuo kiekvieno individualios situacijos, taip siekiant efektyvesnių rezultatų ir jau išmoktų pratimų įvairinimo. Programos atnaujinimui reikalingas atvykimas į pakartotinę konsultaciją ar ištyrimą.

Ištyrimo trukmė: 60 min.

Kainos:

  • Kineziterapinis ištyrimas 90 €
  • Kineziterapinis ištyrimas + Pratimų programos sudarymas 130

Pritaikomumas: tinka visiems.

PASIŪLYMAS:

Nuolaida

Kaina

Kineziterapinis ištyrimas + Programos sudarymas + 4k. individualios kineziterapijos užsiėmimų

(išnaudoti per 2 mėn.)

- 18%

287 € (kaina be nuolaidos 350 €)

Plačiau apie kineziterapiniame ištyrime naudojamą elektroninį dinamometrą:

Specialistai, kurie teikia paslaugą

Registruokitės telefonu +370 685 60010

Kineziterapeutė Jurgita Leparskienė
Kineziterapeutė Jurgita Leparskienė
Visada save įsivaizdavau dirbant medicinos srityje, tačiau ir sportas užėmė nemažą dalį mano gyvenimo.
Kineziterapeutas Emilis Kuzminas
Kineziterapeutas Emilis Kuzminas
Susipažinkime: ,,Ilgus metus praleidus profesionalaus krepšinio aikštelėje, būtent gydymas judesiu man padėjo įveikti įvairias skausmų priežast [...]
Kineziterapeutas Osvaldas Fedorovič
Kineziterapeutas Osvaldas Fedorovič
Nuo jaunų dienų profesionaliu sportu užsiimantis Osvaldas siekė sutapatinti savo mėgstamą veiklą su profesija.
Kineziterapeutas - gydomojo masažo specialistas Aidis
Kineziterapeutas - gydomojo masažo specialistas Aidis
Savo veikloje pirmenybę teikiu įsiklausymui į paciento poreikius ir detaliai paciento situacijos analizei
Kineziterapeutė Dominyka Aleksiejūtė
Kineziterapeutė Dominyka Aleksiejūtė
Darbo praktikoje siekiu ne tik spręsti pacientų problemas, tačiau ir ieškoti skausmų ar traumų atsiradimo priežasčių bei mokyti pažinti savo kūną [...]

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais darbuotojas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.