Pėdos įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Šioje prekių kategorijoje pristatome pėdos įtvarus, pooperacinius batus, avimus po traumų ar pėdos operacijų.

Pėdos įtvarai gelbsti daugelyje situacijų. Po pėdos operacijų, sergantiems cukriniu diabetu, esant pėdos priekinės dalies žaizdoms ir traumoms, kai pacientas negali avėti įprastos avalynės, pėdos įtvarai neleidžia kojai kryptelėti, reguliuoja pėdos imobilizaciją. Neslidus įtvarų padas suteikia stabilų sukibimą su pagrindu.

Su tokiais įtvarais gijimas būna daug greitesnis, išvengiama traumų pasikartojimo, slopinamas paciento patiriamas skausmas. Ortopedinis pėdos įtvaras tinkamas avėti ir po kitų sudėtingesnių pėdos operacijų (pėdos kauliukui ar nykščiui imobilizuoti).

Po operacijų, esant pėdos edemai, kaip apsauginė gipso, plastiko ar tvarsliavos priemonė, kai pacientas negali avėti įprastos avalynės, gali būti naudojami ir pooperaciniai batai. Jų pėdai suteikiama pagalba yra tokia pati, kaip ir įtvarų.

Pas mus įtvarus pėdai ir pooperacinius batus galite pasirinkti iš įvairių dydžių. Iš orui pralaidžios sintetinės medžiagos pagaminti, lengvai uždedami ortopediniai gaminiai leis Jums pasveikti daug greičiau ir išvengti naujo pėdos traumavimo.

Norėdami išsirinkti Jums tinkamiausią pėdos įtvarą ar pooperacinius batus, apsilankykite mūsų prekių kataloge arba Pes Planus parduotuvėje Vilniuje. Savo klientams galime pasiūlyti gamintojo Qmed įtvarus. Qmed ortopedinė technika yra efektyvi, patvari ir išsiskirianti komfortu. Kviečiame kataloge išsirinkti reikalingus pėdos įtvarus Jums tinkama kaina ir džiaugtis greitu, patogiu ir saugiu pėdos gijimu.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus