Apie mus

Mes, Pes Planus, įsitikinę, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir todėl mūsų sprendimai pasižymi individualumu ir išskirtinumu. Mūsų sukaupta ilgametė patirtis individualios ortopedijos srityje leidžia mums pasiekti geriausią rezultatą, kuris pagerins Jūsų gyvenimo kokybę ir padės Jums jaustis komfortiškai ir judėti aktyviai kiekvieną dieną! Gydytojo, podiatro, ortopedo – techniko, kineziterapeuto patarimai plius Jūsų aktyvi veikla – garantuotas ilgalaikis ir sveikas judėjimas.

kolektyvas

Ilgametė patirtis ortopedijos srityje leidžia mums siekti geriausių rezultatų, o mūsų pacientams garantuoja profesionalumą ir rūpestį viso gydymo metu ir po jo. Padedame spręsti judamojo aparato problemas ir išvengti jų ateityje:

  • ortopedijos centre „Pes Planus“ atliekamas statinis ir dinaminis pėdos tyrimas plantografu, taip pat daromas kompiuterinis eisenos ir bėgimo tyrimas;
  • teikiame ortopedo-traumatologo konsultacijas po įvairių judėjimo sutrikimų (traumų, ligų, operacijų, galūnių netekimo);
  • padedame pasirinkti individualiai Jūsų kūnui tinkančias, patikimų užsienio gamintojų ortopedijos priemones bei sportinius batelius;
  • gaminame individualiai žmogui pritaikytas ortopedines priemones (vidpadžius, įtvarus, protezus);
  • diagnostiką atliekame su šiuolaikiniais aparatais, taikydami modernius metodus.

Į mūsų ortopedijos centro specialistus kreipiasi tiek sporto entuziastai, tiek profesionalai. Visiems pacientams stengiamės sukurti malonią atmosferą: mūsų personalas visuomet atsižvelgia į žmogaus judėjimo problemą, mėgina kaip įmanoma greičiau paskirti vizito pas specialistą laiką.

Kiekvieną dieną judėti ir jaustis patogiai padeda aukštos kokybės ortopedinės priemonės. Jos padeda palaikyti teisingą laikyseną, eiseną, sumažina riziką pažeisti atramos bei judamąjį aparatą, panaikina diskomforto jausmą dėl trūkstamų galūnių ir pan.

Traumatologija sparčiai tobulėja ir mes reaguojame į tai. Apsilankykite Vilniuje įsikūrusiame ortopedijos centre „Pes Planus“ ir gydytojo ortopedo-traumatologo, ortopedo-techniko, kineziterapeuto patarimai padės Jums atsikratyti nemalonių problemų ar skausmo sveikai ir ilgam laikui.

Judėkime į priekį kartu!