Apie mus

Sveikinasi Ortopedijos ir Kineziterapijos centas - Pes Planus! Pasitelkdami modernia įranga ir ilgamete specialistų patirtimi čia rūpinamės Jūsų sveiku judesiu. 

Jau daugiau nei 10 metų padedame vaikams ir suaugusiems susiduriantiems su skausmais, reabilituojantis po traumų, norintiems sustiprinti kūną ir sportininkams siekiantiems išvengti traumų bei pagerinti rezultatus.

Kodėl verta rinktis Pes Planus? 

Patirtis ir kokybė.

Mūsų ilgametė patirtis ortopedijos ir kineziterapijos srityse leido susidurti su retais, sunkiais ir išskirtiniais atvejais, todėl galime garantuoti aukštą profesionalumo lygį viso gydymo proceso metu. 

Tyrimuose naudojama moderni įranga mums padeda sudaryti pratimų ar gydymo planus remiantis ne įžvalgomis, o tiksliais rezultatais. 

Kasmet klinikoje priimame virš 13 000 pacientų, kuriems atliekame išsamius sveikatos tyrimus, gaminame individualius ortopedinius produktus, tokius kaip vidpadžiai, įtvarai ar protezai bei teikiame kineziterapijos paslaugas.

Siūlome platų ortopedinių ir kineziterapinių prekių asortimentą, atrinktą ir patikrintą mūsų darbo praktikoje bei mūsų klinikoje dirbančių specialistų, skirtą Jūsų poreikiams.

Individualumas. 

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus kūnas yra unikalus, todėl mūsų taikomi gydymo sprendimai nėra atsikartojantys, o taikomi individualiai, siekiant optimalių rezultatų kiekvienam.

Edukacija.

Mums rūpi kalbėti ne tik apie gydymo galimybes, tačiau ir apie prevenciją, kaip kiekvienas gali padėti savo kūnui kasdienėje veikloje ir išvengti traumų, skausmų ateityje. Papildomoje veikloje organizuojame edukacines veiklas sportininkams, vaikams ir suaugusiems apie sveiko judėjimo svarbą bei sveikatos priežiūrą, kaip prevenciją.

Mes tikime, kad kiekvienas žingsnis gali būti žingsnis į priekį. Pasitikime savo komanda ir patirtimi – todėl padėsime pažinti sveiką kūną ir lengvą judesį!