Čiurnos įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 36 prekės(-ių)

Čiurnos įtvaro nauda

Ortopedinis čiurnos įtvaras užtikrina čiurnos stabilumą, amortizuoja judesius ir mažina tinimą. Šiuolaikinėmis technologijomis gaminami čiurnos įtvarai nevaržo sąnario judesių, puikiai sugeria drėgmę ir labai greitai ją išgarina. Elastiniai įtvarai čiurnai yra ypač tamprūs ir malonūs dėvėti.

Čiurnos įtvaras – būtinybė, kai:

Čiurnos įtvaras būna reikalingas esant įvairiems negalavimams: lėtiniam čiurnos sąnario nestabilumui, čiurnos raiščių patempimui, plyšimui, po išorinio ir / ar vidinio kulkšnelio lūžių, po operacinio gydymo ar reabilitacijos metu.

Čiurnos apsauga sportininkams

Siūlome ir sportui pritaikytus įtvarus, kurie suteikia papildomą stabilumą ir imobilizaciją. Įtvaro padas yra besiūlis ir plonas, todėl puikiai prisitaikys tiek sportinėje tiek kasdienėje avalynėje. Toks įtvaras ypač aktualus futbolui ir krepšiniui, nes šitose sporto šakose dažnai reikalinga stipri čiurnos sąnario apsauga nuo kryptelėjimų tiek į išore, tiek ir į vidų.

Platus pasirinkimas, išskirtiniai pasiūlymai

Jeigu Jums reikalingas čiurnos įtvaras po operacinio gydymo, reabilitaciniu periodu ar sportui, užsukite į kliniką „Pes Planus“ arba dominančių prekių ieškokite mūsų svetainėje internetu. Čia parduodami aukštos kokybės gaminiai itin patraukliomis kainomis, o asortimente rasite ir čiurnos įtvarų su oro pagalvėlėmis, ir facijai bei kulno ataugoms skirtų įtvarų. Čia taip pat rasite pirkti tamprių bei itin gerai priglundančių elastinių bei sportinių čiurnos įtvarų.

Individualūs įtvarai – judėjimo džiaugsmui

Esant poreikiui priimame ir individualius užsakymus, kurių metu gaminame pagal Jūsų apimtis idealiai pritaikytų formų, dirželių pagalba reguliuojamus įtvarus.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus