Ortopediniai vidpadžiai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 55 prekės(-ių)

Ortopediniai vidpadžiai (padukai, įdėklai, plokštelės, supinatoriai)

Tai ortopedo techniko gaminamos ortopedijos  priemonės, kurios koreguoja  žmogaus laikyseną, tolygiai paskirsto krūvį tenkantį pėdoms ir padeda atsikratyti skausmo kojų bei nugaros srityse. Vidpadis reikalingas kenčiantiems nuo nuospaudų, pėdų skausmo ir plokščiapėdystės, kuri išsivysto suplokštėjus išilginiam ir skersiniam pėdos skliautui. Pradžioje ši deformacija nesukelia nusiskundimų, bet laikui bėgant žmogus ima skųstis pėdų, blauzdų ar kulnakaulio skausmais. Taip nutinka, dėl netinkamos pėdos padėties. Norint panaikinti skausmo priežastį, dedami padukai į batus, pagaminti iš minkštų medžiagų. Šie vidpadžiai  pėdos skliautams suteikia atramą, tinkamai paskirsto  krūvį ir sumažina skausmus.

Ortopedinių padukų būna dviejų rūšių:

- standartiniai ortopediniai padukai, pritaikyti bet kokiai pėdai.

- individualūs ortopediniai padukai, pagaminti atsižvelgiant į žmogaus  aktyvumą bei jo pėdos deformacijas.  

Svarbu! Jei vidpadžiai buvo gaminami pagal individualų užsakymą, negalima jais dalintis su kitais. Kito žmogaus pėdos forma, linkiai, deformacijos bei svorio paskirstymas skiriasi, tad panaudojus ne savo vidpadį, gali pradėti kamuoti daug didesni skausmai ir gerokai rimtesnės problemos nei prieš tai.

Jei žmogus dirba specifinį darbą, kurio metu reikia daug stovėti (virėja, kirpėja, kelininkas ar kariškis) patartina įsigyti ortopedinius įdėklus ir taip išvengti deformacijų ateityje.

Taip pat vidpadžiai rekomenduojami ir sportuojantiems, nes jie teisingai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį ir apsaugo sąnarius, sausgysles ir raumenis nuo nereikalingų apkrovų.

Tarp pasiūlymų rasite platų vidpadžių pasirinkimą: sportiniai, geliniai/silikoniniai, odiniai, šilti žieminiai ir t.t. 

Prekiaujame vidpadžiais nuo 20 iki 50 dydžio, tarp kurių dažniausiai ieškomi 22, 23, 24, 25, 27, 37, 38, 40, 41 dydžio vidpadžiai.

„Pes Planus“ internetinė parduotuvė siūlo kokybiškus vidpadžius už itin patrauklią kainą. Išsirinkite internetu arba susisiekite su mumis konsultacijai dėl individualių vidpadžių parinkimo.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus