Ramentai ir lazdelės

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-12 iš 19 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

„Pes planus“ klinikoje Vilniuje ir internetu parduodami itin patogūs bei ergonomiški pažastiniai bei alkūniniai ramentai, lazdelės, kurie padės reabilituotis po operacijos ar traumos

Ramentai pritaikyti tiek vaikams, tiek suaugusiems ir yra pagaminti iš itin aukštos kokybės aliuminio. Gaminiai taip pat pasižymi lengvumu, saugumu, patvarumu, ortopediniai ramentai gali būti reguliuojami pagal norimą aukštį.

Kai naudojami pažastiniai ramentai, kūno svoris perkeliamas remiantis plaštaka į rankeną, o alkūniniai ramentai skirti dalinai kūno svorį galintiems perkelti žmonėms ir yra naudojami remiantis dilbiu.

Vienos svarbiausių ramentų savybių – jų antgaliai. Kuo patvaresni ramentų antgaliai, tuo didesnė tikimybė, kad artimiausiu metu jie nesusidėvės ir jų nereikės keisti naujais. Be to, tvirtai besilaikantys antgaliai užtikrina optimalią ramento padėtį bei lengvesnę ir komfortabilesnę pagalbą vaikštant.

Pirkdami mūsų klinikoje parduodamus ramentus gausite nemokamas konsultacijas, padėsiančias pasirinkti geriausiai tinkančius ramentus bei išsamią jų panaudojimo instrukciją. Tad jei jus domina patogūs ir patikimi ramentai už tikrai patrauklią kainą – visapusiška jūsų vaikščiojimo kokybe pasirūpins „Pes Planus“!