Ramentai ir lazdelės

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-19 iš 19 prekės(-ių)

„Pes planus“ klinikoje Vilniuje ir internetu parduodami itin patogūs bei ergonomiški pažastiniai bei alkūniniai ramentai, lazdelės, kurie padės reabilituotis po operacijos ar traumos

Aukštos kokybės ortopedinius ramentus, lazdeles bei vaikštynes galėsite įsigyti elektroninėje Pes Planus parduotuvėje. Visi produktai turi atskirus prekės puslapius. Juose galite sužinoti daugiau apie ramentų ar lazdelių privalumus bei pasirinkti dydžius, spalvas. Prieš pasirenkant, kuris ramentas bus tinkamiausias, rekomenduojame užsiregistruoti individualiai konsultacijai pas gydytoją ortopedą - traumatologą.

Ramentai pritaikyti tiek vaikams, tiek suaugusiems ir yra pagaminti iš itin aukštos kokybės aliuminio. Gaminiai taip pat pasižymi lengvumu, saugumu, patvarumu, ortopediniai ramentai gali būti reguliuojami pagal norimą aukštį.

Inovacijos medžiagų bei dizaino srityse šias priemones pavertė patogias naudoti ir patvariais ortopediniais priedais. Skirtingų tipų ir skirtingas savybes turintys ramentai ir vaikščiojimo lazdos atitinka įvairius vartotojų poreikius ir pageidavimus, todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą, atitinkantį judėjimo poreikius.

Ramentai, vaikščiojimo lazdos, vaikštynės - tipai, savybės

Ramentai – tipai, savybės, svarbiausi elementai

Kai naudojami pažastiniai ramentai, kūno svoris perkeliamas remiantis plaštaka į rankeną, o alkūniniai ramentai skirti dalinai kūno svorį galintiems perkelti žmonėms ir yra naudojami remiantis dilbiu.

Vienos svarbiausių ramentų savybių – jų antgaliai. Kuo patvaresni ramentų antgaliai, tuo didesnė tikimybė, kad artimiausiu metu jie nesusidėvės ir jų nereikės keisti naujais. Be to, tvirtai besilaikantys antgaliai užtikrina optimalią ramento padėtį bei lengvesnę ir komfortabilesnę pagalbą vaikštant.

Kuo skiriasi ramentai vaikams ir suaugusiems?

Ramentai vaikams skirsis ne tiek kaina, kiek savo techninėmis savybėmis.

·    Dydis. Vaikiški ramentai yra mažesni, pritaikyti žemesniam žmogaus ūgiui. Jie tinka vaikams, kurie dar nesustojo augti ir nėra pasiekę fizinės brandos.

·    Svoris. Suaugusiųjų lazdos yra pritaikytos didesniam svoriui atlaikyti, palyginti su vaikiškomis lazdomis, kurios skirtos mažesnėms apkrovoms. Skirtumas gali siekti 50-80 kg, tad suaugusieji neturėtų naudoti vaikiškų ramentų, jeigu neatitinkamas maksimalus reikalavimas dėl svorio.

·    Ergonomiškumas. Vaikiškų ramentų rankenos ir pažastų paminkštinimai dažnai yra minkštesni ir mažesni, pritaikyti mažesniam vaiko kūnui.

·    Dizainas ir spalvos. Vaikiški ramentai dažnai į akį krenta dėl spalvingumo ir dizaino įvairovės.  

·    Reguliuojamumas. Nors abiejų ramentų tipai paprastai gali būti reguliuojami, vaikiški ramentų modeliai gali turėti dar daugiau reguliavimo galimybių, kad būtų galima prisitaikyti prie spartaus augimo.

Kitos pagalbinės priemonės vaikščiojimui iš Pes Planus asortimento

Taip pat asortimente turime ir daug kitų prekių, kurios skirtos reabilitacijai ir pagalbai po traumos, susižalojimo. Štai, pavyzdžiui, rankų jėgos nereikalaujantis ramentas iWalk ® yra pritaikytas tuo atveju, kai norisi arba reikia pagalbos vaikštant be rankų jėgos. iWalk ® dizainas leidžia kuo paprasčiau grįžti į darbo vietą ar atlikti kasdienes užduotis (kaip kad lipti laiptais, vedžioti šunį) tampa daug paprastesni užduotimi, kuri nesukelia diskomforto.

„Mobi-Roll“ – tai paspirtukas, vaikštynė, kuris leidžia patogiai judėti lygiais paviršiais tada, kai viena koja ar jos dalis yra imobilizuota. Kol apatinei galūnei būtina visiška ramybė, žmogus gali kiek įmanoma patogiau ir laisviau judėti lygiais paviršiais. „Mobi-Roll“ turi amortizatorius, tad jūs nejausite erzinančių vibracijų. Sistema taip pat turi stabdžius, vairą bei yra pakankamai lengvas, tad jis pritaikomas prie jūsų kasdienybės bei maksimaliai ją palengvins, kol atsigaunate po traumos.

Pes Planus elektroninėje parduotuvėje jūs galite palyginti kelis produktus tarpusavyje. Taip matysite, kuris ramentas, lazda ar vaikštynė labiausiai atitinka poreikius. Čia gali būti daug įvairesni ir labiau pritaikomi produktai nei ramentai paprastose vaistinėse.

Kodėl verta rinktis Pes Planus pasiūlymus?

Pirkdami mūsų klinikoje parduodamus ramentus gausite nemokamas konsultacijas, padėsiančias išsirinkti geriausiai tinkančius ramentus bei išsamią jų panaudojimo instrukciją. Tad jei jus domina patogūs, aukštos kokybės ramentai – visapusiška jūsų vaikščiojimo kokybe pasirūpins „Pes Planus“!