Ortopediniai batai vaikams

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 53 prekės(-ių)

Pes Planus ortopedijos centre bei internetinėje parduotuvėje parduodamos ortopedinės basutės vaikams (mergaitėms, berniukams), ortopediniai batai kūdikiams ir vaikams (berniukams, mergaitėms).

Pėdos mums tarnauja visą gyvenimą ir visą laiką turi atlaikyti mūsų svorį, todėl labai svarbu jomis rūpintis nuo pat kūdikystės. Geriausias rūpinimasis yra profilaktika. Rekomenduojame tėvams mažuosius auti vaikiška profilaktine ortopedine avalyne. Norime atkreipti dėmesį, kad yra labai svarbi ortopedinių batų vaikams kokybė ir teisingas jų parinkimas, nes netinkamos kokybės batukų avėjimas gali sukelti įvairias pėdų deformacijas.

Kaip teisingai išrinkti ortopedinius batus vaikams?  

Pirmiausia yra labai svarbu ortopedinius batukus pirkti su vaikučiu. Parduotuvėje apaukite vaiką ortopediniais batais, būtinai leiskite jam pavaikštinėti, pabėgioti, nes tik tada pėdutė gauna apkrovą ir tik tada galima įvertinti ar batukai Jūsų mažyliui tiks. Taip pat būtinai atidžiai apžiūrėkite vaikiškus batukus. Ortopediniai batai vaikams turi turėti specialiai išformuotą vidpadį, kuris išlaiko taisyklingą fiziologinę pėdutės padėtį, tvirtą užkulnį, kuris stabilizuoja čiurnos sąnarį, plačią noselę, kuri nevaržo kojų pirštukų ir visos pėdutės judesių. Dar labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar lanksti bato pado vidurinė dalis. Nuo pado lankstumo priklauso vaiko žingsnio lengvumas ir gebėjimas kokybiškai atsispirti priekine pėdos dalimi. Šie veiksniai lemia geresnį raumenų mechanizmo vystymąsį. Taip pat vaikiška ortopedinė avalynė turi būti pagaminta naudojant natūralias medžiagas, kad pėdutė neprakaituotų.  

Kiek laiko reikia dėvėti ortopedinius batukus? 

Rekomenduojame ortopedines basutes ar ortopedinius batus mergaitėms ir berniukams nešioti 5-6 valandas per dieną.  

SVARBU! Neaukite savo mažyliui kito vaiko jau avėtų batukų.

Dėvėti batai paprastai jau būna deformuoti pagal ankščiau avėjusio vaiko pėdas. O tai gali pakenti taisyklingam Jūsų mažylio pėdutės formavimuisi.      

 

 MEMO vaikiška ortopedinė avalynė pasižymi tokiomis savybėmis:

 

 

 

Pes Planus