Kelio įtvarai sportui

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-17 iš 17 prekės(-ių)

Siūlome platų kelio įtvarų sportininkams pasirinkimą. Ne paslaptis, kad profesionalūs sportininkai, pavyzdžiui, krepšininkai, futbolininkai, ledo ritulininkai, bėgikai, neretai susiduria su didesnėmis ar mažesnėmis treniruočių, varžybų metu patiriamomis traumomis bei jų ar kitų veiksnių suponuotomis problemomis. Kelio įtvaras sportui bus naudingas daugelyje situacijų ir kaip profilaktinė priemonė, ir kaip gydymo proceso dalis, patyrus traumą ar išsivysčius ligai. Kelio įtvaras sportui bus nepamainomas, jei juntate skausmą kelio srityje sportuodami ar ramybės būsenoje, jei prasidėjo uždegiminiai procesai, sinovitas ar kitos ligos, jei susimušėte kelį, patempėte, plyšo meniskas, išsinarinote kelį ir daugeliu kitų atvejų. Negana to, kelio įtvaras sportui bus labai naudingas, kai reikės girnelės centravimo, esant girnelės raiščių laisvumui, atlikus menisko operaciją, kas sportuojantiesiems pasitaiko gana dažnai.

Kelio įtvaras sportui – tai puiki profilaktinė priemonė besirūpinantiems savo sportine forma ir sveikata. Toks įtvaras padės išvengti ar iki minimumo sumažinti sportuojant patiriamų traumų riziką.

Kelio įtvarų sportui kategorijoje rasite įtvarus kelio girnelei, kurie tarp sportininkų labai populiarūs. Pastarieji įtvarai efektyviai padeda malšinti kelio skausmus, jie rekomenduotini ir pooperaciniu ar reabilitaciniu periodu, patyrus traumą. Girnelei skirtas įtvaras užtikrins reikiamą kelio girnelės padėtį.

Sportininkams dažnai prireikia elastinių kelio įtvarų, jei kamuoja kelio skausmas, kelis buvo sumuštas, taip pat patempimo atveju, plyšus meniskui, pooperaciniu periodu. Elastinis kelio įtvaras galimas dėvėti sportuojant ir kaip profilaktinė priemonė. Dėl tolygaus apspaudimo ir kelio sąnario imobilizacijos jis efektyviai padeda išvengti traumų sporto metu ar sumažinti jų tikimybę. O pasirinkus kelio įtvarą sportui su integruota silikonine žiedo formos pelote bei šoniniais sutvirtinimais būsite tikri, kad kelio girnelė bei visas kelio sąnarys stabilizuoti tinkamai, taip pat suteikiama kompresija, teigiamai veikianti kraujotaką, limfos tekėjimą, mažinanti kelio skausmą ir patinimą.

Traumas patyrusiems sportininkams kelio įtvarai leidžia sveikti kur kas efektyviau bei greičiau susigrąžinti sportinę formą.

Kelio įtvarai sportui gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, patvarių ir malonių dėvėti, leidžiančių odai kvėpuoti bei efektyviai išgarinančių drėgmę, tad nejusite jokio diskomforto.