Kaklo įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Jeigu prasideda reabilitacija po traumos arba tai rekomenduoja jūsų gydytojas ortopedas, Pes Planus internetinė parduotuvė pasiūlys itin kokybiškus kietus, anatomiškai išformuotus ar minkštus kaklo įtvarus ir net modelius vaikams. Patogiai įsigykite kokybišką kaklo įtvarą internetu už patrauklią kainą. Rinkitės sau patogiausią pristatymo būdą ir džiaukitės greitesne reabilitacija, mažesniu diskomfortu ir augančia gyvenimo kokybe.

Kada reikalingas kaklo įtvaras?

Kaklo įtvaras įprastai skiriamas ar rekomenduojamas, kai reikia imobilizuoti kaklą (kaklinę stuburo dalį). Dažniausiai toks poreikis atsiranda po traumos, operacijos arba dėl tam tikrų stuburo patologijų, kaip kad kaklo radikulopatijos. Galima matyti, kad kaklo įtvarai gali būti skirtingų tipų. Tik patyręs gydytojas bei ortopedas-technologas gali įvertinti, koks įtvaras jums reikalingas bei parinkti tinkamą sprendimą. 

Pavyzdžiui, minkštas kaklo įtvaras geriau tinka lengvo ir vidutinio stiprumo kaklo patempimų atveju. Jis palaiko raumenis ir suteikia atramą, tačiau kartu leidžia šiek tiek judėti.

Tuo tarpu kietas kaklo įtvaras labiau tinka sunkiems sužalojimams arba situacijoms, kai būtina visiška imobilizacija. Kartais tik tai leidžia išvengti ūmesnio kaklo slankstelių, kaulų ar nugaros smegenų pažeidimo. Kieto įtvaro gali reikėti dėl disko išvaržos arba lūžio.

Kaklo įtvaro nauda

Kaklo įtvaras gali būti labai naudingas ar net sveikatai būtinas ortopedinis produktas.

Šie įtvarai yra labai naudingi gydant kaklinės stuburo dalies problemas. Jie stabilizuoja galvos ir kaklo padėtis, todėl gali sumažinti patiriamą skausmą, spaudimą stuburui ir sukurti idealias sąlygas gijimo procesui po traumos ar operacijos.

Įtvarai taip pat apsaugo nuo žalingų, net ir nevalingai pasitaikančių judesių bei užtikrina, kad reabilitacijos metu kaklas bus prilaikomas taisyklingoje padėtyje.

Lėtinių ligų, pavyzdžiui, artrito, atveju kaklo įtvarai gali palengvinti simptomus tada, kai liga paūmėja.

Gydytojo ortopedo konsultacija dėl kaklo įtvaro

Pes Planus ortopedijos ir kineziterapijos klinikoje jūs galite užsiregistruoti konsultacijai dėl kaklo įtvaro, kurią rekomenduojame visiems, kurie patyrė traumą ar ruošiasi planinei operacijai bei susiduria su klausimais dėl to, kaip reikės elgtis reabilitacijos metu. Gydytojas išklausęs jūsų situaciją, aptars galimas išeitis bei paskirs veiksmingiausius sprendimus.

Nors įsigyti įtvarą galima ir be konsultacijos, tačiau konsultacija padės tikslingiau pritaikyti ir parinkti įtvarą individualiai pagal jūsų situaciją.

Kaklo įtvarų pasirinkimas Pes Planus internetinėje parduotuvėje

Kaklo raiščių patempimo, kaklinės stuburo dalies skausmo sindromas, vertigo, tarpslankstelinio disko operacija ir kitos ligos, diagnozės arba aplinkybės gali sukurti poreikį nešioti kaklo įtvarą. Jeigu taip nutinka, rekomenduojame įsigyti įtvarą iš Pes Planus el. parduotuvės.

Siūlome jums aukščiausios kokybės ortopedines prekes atrinktas specialistų, patogų pristatymą visoje Lietuvoje bei draugiškas kainas. Kiekvienos prekės puslapyje nurodomos įtvaro savybės, privalumai bei informacija apie gamintoją.

Visada galite užduoti klausimus apie sudominusį kaklo įtvarą. Palikite savo kontaktus ir mūsų padės Jums išsirinkti.

Kaklo įtvarai pagaminti naudojant poroloną yra minkšti. Anatominė smakro išpjova ir velchro juosta leidžia švelniai priglusti ir imobilizuoti kaklą, todėl ortopedinio kaklo įtvaro uždėjimas nėra sudėtingas. Po kaklo slankstelių lūžimo rekomenduojame įtvarą, pagamintą naudojant termoplastines medžiagas. Iš šių medžiagų pagaminti kaklo įtvarai yra lengvi, patogūs bei reguliuojami dirželių pagalba, todėl tinka ir vaikams. Toks reguliavimo būdas leidžia itin tiksliai fiksuoti kaklą.

Kuo paprastesnis įtvaro tipas, tuo jo kaina yra mažesnė. Po itin sudėtingų operacijų reikalingi kieti ortopediniai kaklo įtvarai, kuo tiksliau išlaikantys reikalingą kaklo ir galvos poziciją.

Šioje prekių kategorijoje rasite Sporlastic, Orthoteh, Mdh Sp.z.o.o. – Vokietijos, Bulgarijos ir Lenkijos gamintojų siūlomus kaklo įtvarus. Mūsų tiekėjai yra įvertinti ir didelę patirtį sukaupę gamintojai, galintys pasiūlyti nepriekaištingos kokybės prekes kiekvienam atvejui. Kviečiame išsirinkti kaklo įtvarus “Pes Planus” parduotuvėje Vilniuje arba užsisakyti norimas prekes internetu.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus