Kaklo įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Šioje kategorijoje rasite minkštus ir kietus kaklo įtvarus.

Kaklo įtvaras rekomenduojamas dėvėti po įvairaus tipo kaklo traumų, operacijų ar esant neurologiniams susirgimams. Įtvaras apsaugo kaklą, prilaiko ir fiksuoja stuburo kaklinės dalies slankstelius teisingoje  padėtyje.

Kaklo įtvarai pagaminti naudojant poroloną yra minkšti. Anatominė smakro išpjova ir velchro juosta leidžia švelniai priglusti ir imobilizuoti kaklą, todėl ortopedinio kaklo įtvaro uždėjimas nėra sudėtingas. Po kaklo slankstelių lūžimo rekomenduojame įtvarą, pagamintą naudojant termoplastines medžiagas. Iš šių medžiagų pagaminti kaklo įtvarai yra lengvi, patogūs bei reguliuojami dirželių pagalba, todėl tinka ir vaikams. Toks reguliavimo būdas leidžia itin tiksliai fiksuoti kaklą.

Kuo paprastesnis įtvaro tipas, tuo jo kaina yra mažesnė. Po itin sudėtingų operacijų reikalingi kieti ortopediniai kaklo įtvarai, kuo tiksliau išlaikantys reikalingą kaklo ir galvos poziciją.

Šioje prekių kategorijoje rasite Sporlastic, Orthoteh, Mdh Sp.z.o.o. – Vokietijos, Bulgarijos ir Lenkijos gamintojų siūlomus kaklo įtvarus. Mūsų tiekėjai yra įvertinti ir didelę patirtį sukaupę gamintojai, galintys pasiūlyti nepriekaištingos kokybės prekes kiekvienam atvejui. Kviečiame išsirinkti kaklo įtvarus “Pes Planus” parduotuvėje Vilniuje arba užsisakyti norimas prekes internetu.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus