Ortopediniai batukai vaikams

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)

Rudens ar žiemos sezonu taip pat labai svarbu rasti tinkamą avalynę vaiko pėdutėms.

Memo ortopedinių batukų gamintojas, akcentuoja saikingo lankstumo padą, tvirtą užkulnį ir patogią fiksaciją – savybes būtinas sveikam ir taisyklingam vaiko pėdų vystymuisi.

Žieminė avalynė ne išimtis, kadangi turi visas išvardintas tinkamo bato savybes ir taip pat yra pritaikyta atšiauriam orui, nes turi neslystantį protektorių bei vandeniui ir sniegui atsparias medžiagas.

Memo taip pat gamina specializuotus batukus (žiemai, rudeniui), skirtus stiprią pėdų deformaciją turintiems vaikams, kurie tinkami ir vaikams sergantiems cerebriniu paralyžiumi, kadangi specialios formos aukšta ortopedinė avalynė su sustiprintu užkulniu ir papildomais diržais koreguoja defektus ir užtikrina taisyklingą vaikščiojimą.

Vaikiškų ortopedinių batukų įsigijimo galimybės:

Kokie bebūtų Jūsų poreikiai, reikiamus ortopedinius batukus vaikams (mergaitėms ar berniukams) žiemai, rudeniui galite įsigyti mūsų parduotuvėje Vilniuje.

Jei gyvenate ne Vilniuje, o Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Palangoje ar bet kuriame kitame mieste, pirkite internetu ir batukus į paštomatą ar pašto skyrių pristatys LP Express arba nurodytu adresu Venipak kurjeriai.