Blauzdos įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Šioje kategorijoje galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią blauzdos įtvarą.

Blauzdos įtvaras reikalingas esant blauzdos raumenų ar Achilo sausgyslių patempimams, plyšimams, uždegimams. Jis taip pat naudojamas ir traumų profilaktikai.

Įtvaras blauzdai suteikia stabilumo, šildo raumenis, slopina skausmą ir žymiai pagreitina gijimą.

Iš ypatingai elastingo neopreno pagaminti blauzdos įtvarai turi gerą šilumos izoliaciją, nesugeria drėgmės ir dėl to greitai džiūsta.

Įtvarai, pagaminti naudojant elastinę, orui pralaidžią medžiagą, yra ypatingai malonūs dėvėti, tamprūs ir elastingi, nevaržo judesių. Tad net ir gydydamiesi po sunkesnių traumų su šiais įtvarais jausite optimalų komfortą ir gijimo procesas bus kaip įmanoma švelnesnis ir patogesnis.

Blauzdos įtvarai - ką siūlome Jums?

Maloniai kviečiame reikalingą blauzdos įtvarą įsigyti mūsų parduotuvėje Vilniuje arba “Pes Planus” svetainėje internetu. Kiekvienas šiame kataloge pristatomas blauzdos įtvaras pagamintas pagal aukščiausius standartus – mes platiname pripažintų Europos gamintojų ortopedinius gaminius, kurie garantuos greitą ir efektyvų gijimą po raumenų traumų ir operacijų. Daugiau informacijos apie blauzdos įtvarų kainas, gamintojus ar dydžius rasite pasirinkę norimą produktą šiame kataloge.

Kokia su blauzda susijusi problema bevargintų, pas mus tikrai išsirinksite geriausią sprendimą būtent Jums.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus