Ortopediniai masažiniai kamuoliukai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-19 iš 19 prekės(-ių)

Funkcionalūs ortopediniai kamuoliukai suteikia labai plačias mankštos galimybes ir padeda palengvinti daug simptomų, todėl verta pasirūpinti tokiu kamuoliu ir namuose turėsite savo mini sporto salę.

 

Kas yra ortopediniai masažiniai kamuoliukai?

Ortopediniai masažiniai kamuoliukai naudojami gimnastikos pratimams, mankštai tiek esant tam tikroms problemoms, skausmams, tiek profilaktiškai ar tiesiog gerai savijautai užtikrinti. Tokie kamuoliukai yra puiki priemonė viso kūno raumenims stiprinti, tonizuoti, kamuoliukai nepamainomi reabilitacijai po traumų. Masažiniai kamuoliukai mūsų asortimente

Mūsų pasiūloje yra tokie kamuoliukai:

  • skirti pado fascijos atpalaidavimui;
  • dygliukus turintys kamuoliukai;
  • šiai kategorijai galime priskirti ir taip vadinamus „ežiukus“ – masažines platformas, taip pat masažinius volelius;
  • dvigubi masažiniai kamuoliukai;
  • geliniai, reabilitaciniai kamuoliukai.

Turime įvairaus kietumo ortopedinių kamuoliukų. Koks reikalingas Jums: kietas, minkštas ar vidutinio kietumo?

Mūsų pasiūlymų gausoje yra kamuoliukai ir suaugusiems, ir vaikams. Visi masažiniai kamuoliukai, esantys mūsų asortimente, atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus, yra pagaminti iš patvarių, saugių ir patikimų medžiagų, pasižymi aukštu funkcionalumu.

Kur įsigyti kokybiškų ortopedinių masažinių kamuolių?

Jei norite įsigyti aukštos kokybės, patikimą ir geriausią mankštos patirtį suteiksiantį kamuolį, „Pes Planus“ gaminiai su kaupu pateisins lūkesčius. Atvykite į mūsų parduotuves Vilniuje arba pirkite internetu. El. parduotuvėje prie kiekvieno gaminio pateikta kaina, išsami informacija, todėl pirkti labai patogu. Prireikus, suteiksime išsamią konsultaciją ir padėsime išsirinkti tinkamiausią ortopedinį kamuolį ar kitas kineziterapijos priemones iš mūsų spektro.