Vidpadžiai sportui

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-17 iš 17 prekės(-ių)

Sportiniai vidpadžiai – nepamainomas sprendimas tiek profesionaliems sportininkams, tiek žmonėms, kurie mėgsta palaikyti fizinį aktyvumą. Jie padeda padidinti pajėgumą, amortizuoja smūgių jėgą, todėl apsaugo nuo kelių, sąnarių, nugaros skausmų, sumažina traumų riziką.

Ortopediniai vidpadžiai sportui sudaro visas sąlygas, sportuoti ilgiau ir efektyviau, išlaikant pėdą taisyklingoje padėtyje – taip kojų raumenys apsaugomi nuo išankstinio pervargimo, o raumenų sistemai nedaroma žala.

Vidpadžių sportui medžiagos privalumai

Dar vienas privalumas, dėl kurio sportinius vidpadžius naudinga naudoti bet kokioje aktyvioje veikloje, – kokybiška medžiaga, išgarinanti drėgmę. Taip padai išdžiūsta kur kas greičiau ir puikiai sukimba, todėl koja neslidinėja ir sportuodami galite jaustis laisvai bei komfortiškai.

Ieškote vipadžių bėgimui?

Viena populiaresnių sporto šakų – bėgimas – išsiskiria tuo, jog bėgant yra daug momentų, kuomet abi bėgančiojo kojos neliečia žemės, o ją pasiekus vienai iš kojų tenka didžiulis – net penkis kartus už viso kūno svorį didesnis – krūvis. Tai įrodo taisyklingą apkrovų paskirstymo būtinybę, siekiant saugoti ne tik kojų raumenis, kaulus, sąnarius, bet ir nugarą. Todėl bėgikams būtini ortopediniai vidpadžiai bėgimui (puikiai tiks ir šiaurietiškam, sportiniam ėjimui, taip pat ir ilgoms kelionėms), kurie užtikrins tinkamą svorio paskirstymą, efektyviai amortizuos smūgius, padės išlaikyti pėdos stabilumą, mažins pėdų nuovargį bei padės išvengti pėdos pronacijos.

Mūsų asortimente galėsite pasirinkti iš plataus bėgikams skirtų sportinių vidpadžių asortimento ir atrasti tinkamiausius konkrečiai Jums.

... ar kitam aktyviam sportui?

Specialūs ortopediniai vidpadžiai sportui rekomenduotini ir krepšinio, tinklinio, rankinio žaidėjams. Pastarosios sporto šakos išsiskiria savo specifika – didele judesių kaita, kai bėgama, sukamasi, vėl bėgama, staigiai pašokama ir pan. Tai suponuoja, jog didelis krūvis tenka didiesiems pėdų pirštams ir priekinei pėdos daliai. Sportiniai vidpadžiai paskirstys apkrovas tinkamai, taip pat amortizuos smūgius, stabilizuos visą pėdą, mažins pėdos ir kojų nuovargį, o svarbiausia – mažins traumų tikimybę.

Futbolo žaidėjams dėl greitų judesių ir kojoms tenkančio krūvio taip pat tikslinga pasirūpinti specialiais vidpadžiais sportui, kurie užtikrins tinkamą krūvio paskirstymą ir leis išvengti traumų ar iki minimumo sumažinti jų riziką.

Savo kataloge siūlome ortopedinius batų įdėklus futbolininkams, krepšininkams, rankininkams, dviratininkams, bėgikams, golfo žaidėjams, slidininkams, snieglentininkams. Čia taip pat rasite tenisui, stalo tenisui, badmintonui, skvošui, riedučiams ar pačiūžoms skirtų vidpadžių.

Mūsų parduotuvėje – ir anglies pluošto sportiniai vidpadžiai, išsiskiriantys plonumu, ypatingu lengvumu, lankstumu. Tiesa, šių savybių nereikėtų susieti su vidpadžių patvarumu – kad ir kokie lengvi nei ploni jei būtų, drauge pasižymi ir ilgaamžiškumu, todėl neabejokite, kad investicija bus ilgalaikė.

Vidpadžiai sportui - puikus sprendimas ir mėgėjams, ir profesionalams

Sportiniai vidpadžiai – puikus sprendimas ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, besirūpinantiems savo sveikata ir gera savijauta, komfortu sportuojant.

„Pes Planus“ prekiauja įvairių dydžių sportiniais vidpadžiais – nuo 35 iki 53 dydžio, tad tinkamą gaminį čia išsirinks kiekvienas. Jei ketinate pirkti vidpadžius sportui, domina jų kaina ar užsakymo sąlygos, galite konsultuotis internetu arba atvykti į mūsų kliniką.

                                                                                                                                                  Judėkime į priekį kartu!
                                                                                                                                                            Pes Planus