Blauzdos protezas

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Nepatogumus, susijusius su įgimtomis ar įgytomis kojos dalies – blauzdos – traumomis ar defektais, gali panaikinti šiuolaikiškas blauzdos protezas. Ši dirbtinė kojos dalis panaikina estetinį diskomfortą, sugrąžina judėjimo laisvę, kurios dėka pacientas jaučia tvirtą atramą, gali vaikščioti.

Blauzdos protezas gaminamas iš patvarių medžiagų ir yra priderintas prie ligonio ūgio, svorio, gyvenimo būdo ir aplinkos (atsižvelgiama į mobilumą, laiptus namuose ir  ir pan.). Stengiamės, kad suprojektuotas protezas kuo mažiau skirtųsi nuo tikrosios žmogaus galūnės.

Ortopedijos medicinos centre „Pes Planus“ blauzdos protezas gaminamas kiekvienam asmeniui individualiai: atskirai pagaminami protezo ėmikliai, tvirtinimo detalės bei kosmetinė priemonės, kurios vėliau yra suderinamos su universaliais elementais (lankstais, rotaciniais įrenginiais ir pan.).

Universali kojos protezo dalis – ėmiklis – gaminama specialiu laminavimo būdu, į vidų įdedant silikoninį įdėklą. Šis dėklas padidina protezo sukibimą su oda.

 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus