Kompresinės pėdkelnės

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Dažnai tenka skristi lėktuvu, o gal dievinate ilgas keliones automobiliu ar autobusu? Visą dieną praleidžiate biure, dirbdami sėdimą darbą? Labai ilgai tenka stovėti dėl darbo specifikos, o vakare kenčiate kojų nuovargį ar net tinimą? O gal laukiatės? Jei bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai, verta pagalvoti apie kompresines pėdkelnes. Kas vyksta kojose esant šioms būsenoms? Stovint ar sėdint blauzdos raumenys atsipalaiduoja. O būtent šie raumenys yra atsakingi už tai, kad kraujas būtų spaudžiamas aukštyn ir keliautų iš kojų į širdį. Pažeisti, nesandarūs ir savo funkcijos gerai neatliekantys venų vožtuvai, išsiplėtusios kraujagyslių sienelės sudaro palankias sąlygas kraujui grįžti atgali į kojas, o taip jis kaupiasi venose. Besikaupdamas dar labiau plečia kraujagyslių sieneles ir problema tik aštrėja. Net buvęs sveikas vožtuvas taps nesandarus, jei kraujagyslių sienelės plėsis, todėl būtina tam užkirsti kelią.

Taigi, natūralu, jog ilgas stovėjimas arba sėdėjimas sulenktomis kojomis per kelius, taip pat skrydžiai lėktuvu, kur yra kiek mažesnis deguonies kiekis, turi neigiamos įtakos kraujotakai kojose. Nereikia stebėtis, jei po kelionės ar sunkios darbo dienos jaučiate sunkumą kojose, skausmą, tinimą. Kojos pavargsta, o jei dar neigiamai veikiama kraujotaka, tai problema tik didėja, kadangi kyla reali rizika išsivystyti kojų venų varikozei arba susidaryti kraujo krešuliams, dar vadinamiems trombais.

Jei norite efektyviai ir visiškai saugiai išvengti minėtų rizikos veiksnių bei diskomforto, Jums reikalingos kompresinės pėdkelnės. Jos ypatingos tuo, kad puikiai suaktyvina kraujotaką kojose –tolygiai apspaudžia kojas, o drauge ir jose esančias kraujagysles, susiaurina jų skerspjūvį, nepalieka galimybių neužsiverti venų vožtuvams, todėl kraujas neturi progos užsilaikyti kojose, kauptis ir keliauja nuo kojų iki širdies. Tai mažina arba leidžia visiškai išvengti kojų tinimo, nuovargio, skausmo, o pradėję nešioti kompresines pėdkelnes netruksite pajusti, kad išvengiate sunkumo kojose, jaučiatės komfortiškai. Kompresinės pėdkelnės bus puikus pasirinkimas ir kasdienai profilaktiškai, ir jau turint kojų venų problemų.

Itin rekomenduotinos kompresinės pėdkelnės nėščiosioms, kadangi šiuo laikotarpiu, padidėjus kūno svoriui ir kojoms atlaikant kur kas didesnes nei įprasta apkrovas, moteris dažnai vargina kojų tinimas ir nuovargis. Nėštumo metu padidėja rizika susirgti venų varikoze. Todėl kompresinės pėdkelnės nėštumo metu ne tik leis išvengti šios rizikos, bet ir suteiks besilaukiančiai moteriai kur kas daugiau patogumo.

Kompresinės pėdkelnės gali būti profilaktinės – toms, kurios rūpinasi savosveikata ir grožiu bei nori užkirsti kelią kojų venų ligoms atsirasti. Kita grupė – gydomosios kompresinės pėdkelnės 1 klasės, kurios yra skirtos mūvėti jau esant problemai, pavyzdžiui, sergant venų varikoze, tinstant kojoms nėštumo metu, po skleroterapijos ir kt. Šiai klasei priklausančios kompresinės pėdkelnės po venų operacijos bus itin naudingos.