Pėdų priežiūros, apsaugos priemonės

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 54 prekės(-ių)

     Plokščiapėdystė – ne vienintelis pėdų sutrikimas, galintis kamuoti žmogų, todėl labai svarbu laiku identifikuoti pėdų, kaulų ar kojų pirštų deformacijas ir užtikrinti, kad būtų pritaikytos tinkamos pėdų priežiūros priemonės, padėsiančios kovoti su šiomis problemomis.
     Nemaža dalis žmonių susiduria su kojos nykščio kaulo deformacija (hallux valgus), kuomet pirmasis pėdos pirštas ima krypti link kitų pirštų, o kaulas pakrypsta į priešingą pusę.Jei deformacija nėra didelė ir operacija nebūtina, jos apimtį galima sumažinti nešiojant naktinius atvedėjus. Šios priemonės dėvimos naktimis, o jų tikslas – įvesti didžiojo kojos piršto kaulą į vietą. Pagrindinio kojos piršto problemą sprendžia ir silikoniniai tarpupirščiai, dedami tarp pirmo ir antro piršto. Mūsų asortimente – silikoniniai tarpupirščiai su sidabru. Sidabro dalelės turi antibakterinių savybių bei efektyviai naikina grybelį, oda nedirginama, o patys tarpupirščiai yra minkšti bei malonūs nešioti. Galimas kitas sprendimas – silikoninė deformuoto nykščio apsauga su tarpupirščiu. 

     Nusileidusiam pėdos skersiniui skliautui gydyti derėtų nešioti įtvarą su skersinio skliauto pakėlėju. Jei asmuo skundžiasi, jog jo pėdos pirštai „lipa“ vienas ant kito, reikėtų įsigyti piršto skyriklius, kurie užtikrins, jog pirštai nesitrins vienas į kitą ir leis išvengti galimų infekcijų. Neabejotinai tai drauge ir daug komforto suteiksianti pėdų priežiūros ir apsaugos priemonė.
     Esant situacijoms, kuomet žaidžiant tenisą arba bėgiojant pirštai trankosi į batus, rekomenduojama nešioti antpirščius. Jie sumažina smūgio stiprumą ir taip apsaugo pirštus. Antpirščiai patikimai pirštą saugo ne tik nuo smūgių, bet ir nuospaudų ar infekcijų.
     Turint kaulinę pėdos ataugą (pentiną), padės tokios priežiūros priemonės kaip silikoninės pakulnės arba silikoniniai įdėklai: jie sušvelnina krūvį, tenkantį pėdai. Svarbu paminėti, kad jie yra per minkšti, jog palaikytų pėdos skliautus, tad neatliks tokios funkcijos kaip iš kitų medžiagų pagaminti įdėklai.
     Pėdų priežiūros priemonės – šioje kategorijoje rasite platų silikoninių priemonių su sidabru pasirinkimą. Sidabro dalelės veikia antibakteriškai, o iš silikono pagamintos priemonės bus nepaprastai komfortiškos dėl savo minkštumo. Jos efektyviai saugos pirštus ir pėdą nuo dirginimo, trinties, nuospaudų, traumavimo ar infekcijų.
     „Pes Planus“ klinikoje ir svetainėje internetu siūlomos įvairios pėdų priežiūros priemonės: medžiaginė didžiojo piršto apsauga, skirta dieniniam naudojimui, apsauginiai elastiniai tvarsčiai, pėdos fascijos juostos ir kitos prekės. Čia taip pat galima įsigyti pėdų priežiūrai bei apsaugai skirtų prekių, kurios padeda išvengti nuospaudų, pavyzdžiui, gelinė užkulnio apsauga, pirštų apsauga, priekinės pėdos apsauga ir kt.

 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus