Įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 169 prekės(-ių)

Šioje kategorijoje gali būti randamas kaklo, nugaros, rankos, kojos įtvaras.

Ortopediniai įtvarai – kas tai ir kada jų reikia?

Ortopediniai įtvarai – tai ortopedijos priemonės, kurias gamina ortopedas technikas. Medicininis įtvaras  rekomenduojamas patyrus lūžį, pasitempus sausgysles, raiščius, po operacijos ir kt. Jei asmuo patyrė insultą ir kurį laiką negali valdyti vienos iš galūnių, profesionalus ortopedas technikas pagamins idealiai tinkantį įtvarą, padėsiantį kasdienybėje. Svarbu paminėti, kad tokio tipo įtvaras vienareikšmiškai gaminamas tik pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į žmogaus sudėjimą, poreikius ir galimybes.

 

Universalūs – standartiniai įtvarai

Jei  patirta  trauma  nereikalauja individualaus įtvaro, „Pes Planus“ klinikoje galima įsigyti ir standartinį. Medicininių įtvarų kaina gali lenkti standartinius įtvarus, kadangi jų gamyba užima daugiau laiko ir reikalauja daugiau darbo. Tačiau šiandien rinkoje taip pat parduodami pagal pažangias technologijas pagaminti elastiniai ir kitų rūšių ortopediniai įtvarai, universaliai tinkantys visiems, turintiems sveikatos problemų po įvairių traumų ar operacijų. 

Vertinantiems kokybę – platus pasirinkimas

Mūsų prekių kataloge internetu arba parduotuvėje Vilniuje galite įsigyti reikalingą medicininį įtvarą kojai, rankai, stuburui ar kaklui. Savo klientams siūlome įvertintų Europos gamintojų (Omnimed, Mediroyal, Sporlastic, ir kt.) produktus, pagamintus pagal visus ortopediniams gaminiams taikomus reikalavimus.

Mūsų asortimente:

Kaklo įtvarai. Šioje prekių kategorijoje – minkšti ir kieti įtvarai kaklui, pagaminti iš porolono ar termoplastinių medžiagų. Šie įtvarai rekomenduojami gydantis po kaklo traumų, operacijų, taip pat neurologinių susirgimų atveju. Kaklo įtvarai patikimai fiksuoja slankstelius, prilaiko kaklą ir jį apsaugo, išlaikydami reikiamoje padėtyje.

Rankos įtvarai: peties, alkūnės, riešo-plaštakos, piršto, raktikaulio, epikondilito. Šie įtvarai yra nepamainomi po traumų, sumušimų, patempimų.

Nugaros įtvarai labai naudingi po traumų, operacinio gydymo, jie puikiai gelbėja sportuojant ar darbe, jei vargina nugaros skausmas. Priklausomai nuo indikacijų, mūsų asortimente rasite Jums tinkamiausią nugaros įtvarą: tekstilinį ar pagamintą iš termoplastinių medžiagų.

Kojos įtvarai: šlaunies, blauzdos, kelio ar kelio girnelės, čiurnos, pėdos, Achilo sausgyslei. Įtvarai kojai labai naudingi sportuojant, kojoms patiriant dideles apkrovas, sunkiai fiziškai dirbant, taip pat, žinoma, po lūžių ir kitų traumų, operacijų.

Individualūs gaminiai – idealiai atitinkantys traumos pobūdį ir paciento poreikius, kūno sudėjimą bei individualias savybes.

Individualūs ortopediniai įtvarai sportui

Individualūs įtvarai gaminami ir sportininkams, patyrusiems, veido traumas (nosies, žandikaulio lūžiai) kuomet veido kaulai turi būti ypač apsaugoti. 

Mūsų asortimente galite rinktis iš plataus spektro sportui skirtų įtvarų: rankoms, kojoms bei nugarai. Sportuojantieji dažnai patiria viršutinių galūnių patempimų, sumušimų, raiščių plyšimų. Tokios traumos dažnos tarp golfo, teniso ar tinklinio žaidėjų. Sportiniai įtvarai rankoms padeda efektyviai malšinti skausmą, imobilizuoja pažeistą vietą, mažina tinimą, todėl efektyviai greitina gijimo procesą ir leidžia sparčiau grįžti prie mėgiamos sporto veiklos.

Sportuojant gana dažnai traumuojamos apatinės galūnės – žaidžiant krepšinį, futbolą, bėgiojant nukenčia pėdos, pažeidžiamos čiurnos, kelių sąnariai, patempiami raiščiai ir kt. Sportiniai kojų įvarai imobilizuoja pažeistą galūnę, paspartina gijimą, malšina skausmą ir tinimą, bet nevaržo judesių ir nekelia diskomforto.

Nugaros skausmas, traumos, reabilitacija, pooperacinis gydymas – tai indikacijos, kada nugaros įtvaras bus nepamainomas, siekiant spartesnio gijimo ir didesnio ligonio komforto.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus

Pristatome naujieną: vokiečių gamintojo SPORLASTIC medicininius įtvarus